Magic cube YongJun spalvinga žvaigždžių cilindrų kubo YJ skiltyje magija galvosūkiai profesinio mokymo twist žaislai Želė žaidimas kubas

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€8.71 €6.80

Produkto aprašymas

USD 7.5 / vnt. /daug 1 USD 9.13 / vnt. /daug 1 USD 10.55 / vnt. /daug 1 USD 11.15 / vnt. /1 grupė

[YongJun Žvaigždžių Cilindrų Kubo]

Dear Friend,sveiki atvykę į mūsų parduotuvę!

Mes turime platų magic kubeliai,mes aprreciate jūsų konsultacijos!

Jeigu turite kokių nors klausimyną, prieinamą ons apie kainas ir produktus,prašome nedvejodami susisiekite su mumis!

Jei jums patinka šis straipsnis, prašome įtraukti jį į jūsų Pageidavimų Sąrašą ,galbūt rasite keletą staigmena!

PS:Mes turime daug akcijų,jei jums reikia didmeninė,prašome susisiekti su mumis dėl daugiau nuolaidos.

Būti ventiliatoriai ,jūs galite mėgautis daugiau nuolaida!

Techniniai duomenys:

Pavadinimas: YongJun Žvaigždžių Cilindrų Kubas

N. Svoris.: 98g G. Svorio.: 112g

Dydis: 63x63x63mm

Spalva: Stickerless-Skaidrus (Želė)

Medžiaga: Plastikas

Pakuotė:dėžutė Spalva

Jūsų prekės aprašymas bus patalpinta čia.Jūs galite naudoti HTML, jei norite.Šrifto rūšį, stilių ir spalvų, yra iš anksto apibrėžta, bet gali būti perrašyti į prekės aprašymas lango.Prekių aprašymus, gali būti taip ilgai, kaip tu nori, kaip šablonai bus dydį, kad atitiktų ilgį savo aprašymai.

Jūsų Mokėjimo Informacija bus įdėta čia.Galite sukurti Mokėjimo skyriuje kaip Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei neturite Mokėjimo Duomenis, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.

Jūsų Laivybos Informacija bus įdėta čia.Galite sukurti Laivybos skyriaus dalis Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei neturi Siuntimo Informaciją, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.

Jūsų Pardavimo Sąlygos bus įdėta čia.Galite sukurti Pardavimo Sąlygos skirsnis kaip Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei jūs turite Pardavimo Sąlygos, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.

Jūsų Apie Mus informacija bus įdėta čia.Galite sukurti Apie Mus skyriuje, kaip dalis Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei neturite jokios informacijos Apie Mus, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.

Jūsų Susisiekite su Mumis informacija bus įdėta čia.Galite sukurti Susisiekite su Mumis skyriuje, kaip dalis Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei jūs turite Susisiekti su Mumis informacija, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.USD 7.5 / vnt. /daug 1 USD 9.13 / vnt. /1 grupė-1.5 USD / vnt. /daug 1 USD 2.9 / vnt. /daug 13.63 1 USD / vnt. /daug 1 USD 9.9 / vnt. /daug 1 USD 12 / vnt. /daug 1 USD 19.75 / vnt. /daug 1 USD 9.25 / vnt. /daug 1 USD 9.25 / vnt. /daug 1 USD 9.25 / vnt. /daug 1 USD 14.3 / vnt. /1 grupė

  • Tipas: Kubo Galvosūkis
  • Amžius: Suaugusieji
  • Medžiaga: Plastikiniai
  • Užsakymo Numeris: 3x3x3
  • Įspėjimas: Išvengti Ryti
  • Modelio Numeris: YJ8398

Atsiliepimai

Tammie Varani | 2020-11-07

Supper! I liked it! The packing is excellent, it came without damage! Thank you very much seller! Recommend!

5 / 5

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai

Geriausias