Ispanų šeimos stalo rinkinys La Oca + Battle Arena Superthings Slaptieji Serijos gimtadienio dovana Ninos

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€20.21

Produkto aprašymas

Produkto aprašymas:

Nuostabi pack stalo žaidimų su dizaino įkvėptas savo mėgstamą Kaboom Miestas super, Superzings.Viduje rasite klasikinis Žąsų žaidimą su Superzings dizaino, išmesti spalvų kauliukai rasite viduje ir naudoti įtraukti žetonų.Kita vertus, apima Battle Arena, stalo žaidimas, kad jūs galite mėgautis su savo draugais, kaip jūs iššūkis epas mūšis, kuriame vaidina jūsų Superzings.Kas bus stipriausias iš visų?Tai yra 4 staigmena Superzings.Rekomenduojama nuo 4 metų.Šis produktas yra taikomos specialios saugos nurodymai ir įspėjimai Įspėjimas: netinka vaikams iki 3 metų amžiaus.Naudoti pagal suaugusiųjų priežiūros Įspėjimas: sudėtyje yra žaislas.Priežiūros suaugusiems rekomenduojama

Instrukcijos:

Ne mažiau kaip 2 ir hatsa 4 žaidėjai.Pasirinkite spalvą ir vietą penkių savo superthings smėlio mūšis dėl pasirinktos spalvos sėdimos vietos savo komandoje.Trys iš jų eiti, kovoti su nurodė kovos su x.Tada žaidėjai bus roll kauliukus, vienas su didžiausiu roll bus pasirinkti varžovų kova ir bus pirmoji ataka.Apversti xon pirštus vieną iš savo superthings nuo savo varžovų yra, jei jums imtis jį žemyn, jis bus laimėtojas šis skaičius ir perduoti savo komanda, jei jums nereikia įdėti savo superthing atgal į pradinį tašką kovoti. -Tada atėjo eilė žaidėjas, kuris buvo užpultas, kad jums pasirinkti, ar grąžinti pulti savo varžovą, ar pulti kitą kitoks žaidėjas. -Laimėti žaidėjas, kuris galės gauti visus superthings nuo savo oponentų.Jei žaidėjas praranda visas savo komandos superthings arenoje mūšis, jis/ji turi palikti žaidimą.Tegul kova prasideda!

Informacija:

Matmenys: 40*40CMS Apima 4 Superthings paslaptis 4 kauliukai įtraukti.

Apie Laivybos:

Pristatymas iš Ispanijos.Laivybos laikas: 24-48 darbo valandų (išskyrus savaitgalį ir švenčių dienas)

  • Kilmės: ES(Kilmės)
  • Prekės Pavadinimas: magicbox

Atsiliepimai

Nasonov1977 | 2020-11-26

Great!, super fast delivery. 5 stars.

5 / 5

Loco Porti31 | 2020-11-26

WOW. Very good games for kids. It's the classic goose and a new one from the Super Zings. My kids are gonna love this Christmas. Plus the shipment has been very, very fast. In the day and a half I was at home (Spain), also wrapped in a hard cardboard box to protect it perfectly. Super Zing-comendable. Great seller.

5 / 5

Michaelz2233 | 2021-01-06

Super nice the game, although I thought the super things envelope came the ultra rare to play with them.

5 / 5

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai

Geriausias