Profesinės 16XU Garso Maišytuvas 16 Kanalų Įvesties ir USB Sąsaja, Analoginė Maišytuvas Su Suspaudimo ir Poveikis LN Etape DJ

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€245.82

Produkto aprašymas

Ya ma ha visada stengiamės suteikti garso inžinierių su gryniausia įmanoma signalas, o ne pridėtinės perdirbimo ar spalvą, suteikti jai "parašas" garso, ir MG Serijos yra ne išimtis.Apimantis ši filosofija, skaidrus garsas, šių maišymo konsolės pristatyti lygį, sonic grynumą ir garso kokybę, kuri yra neprilygstamas savo klasėje.

D-PRE Atskiras Klasė-A Mic Preamps

Tai yra, kai viskas prasideda.Viskas, ką jūs darote, kaip garso inžinierius, priklauso nuo kokybės jūsų preamps, kuris nustato kryptį jūsų sumaišykite bus, ir, galiausiai, kaip gerai ji vyksta į garsą.MG Serijos maišymo konsolės funkcija Yamaha studija-klasės atskiras klasė-A D-PRE preamps, kurie panaudoti apverstas Darlington grandinė, sudaryta iš dviejų domino tranzistoriai sąrankos, kuris suteikia daugiau galios, su mažesne varža.Pristatymo riebalai, natūralus skamba bosinė gitara) ir sklandžiai, rekordines aukštumas, su labai mažu iškraipymų, D-PRE preamps turėti įspūdingai plataus dažnio diapazono, kurios leistų jiems dirbti signalą iš bet kokio garso šaltinio, be pernelyg stiprintuvo jokių konkrečių elementų garso.Toks grynas sonic platforma remtis galiausiai bus jums sutaupyti laiką ir pastangas panaikinant būtinybę pernelyg EQing ar papildomų efektų apdorojimo siekiant nustatyti jūsų sumaišoma.

Aukštos Kokybės Garso Op-amp

Galva amp nustato garso kokybę, ir op-amp integriniai grandynai yra vienas iš svarbiausių dalių, į galvą amp grandinės.MG Serijos maišytuvai funkcija, naujas, aukštos kokybės, pagamintas MG01 op-amps, kad mes bendradarbiaujant su puslaidininkių gamintojas.Nors daugelis kitų Op-amps prioritetus elektros projektavimo ir veiksmingumą, mes dirbo tiesiogiai su puslaidininkių gamintojas sutelkti dėmesį į garso kokybę pirmiausia.MG01 op-amps funkcija pertvarkyta schema, kurioje net vidaus sudedamosios dalys ir laidai buvo optimizuotas, ir naudoti medžiagų, tokių kaip aukštos kokybės silicio plokštelių ir vario vielos pasiekti puikių rezoliucija.

Perjungiamos Phantom Power & PAD Jungiklis

Su phantom power, MG Serijos konsolės leidžia jums pasinaudoti didesnio dažnio atsakas ir aukštos garso kokybės kondensatorius mikrofonai.Įvesties kanalą su PAD jungiklis priima MIC linijos lygio įvestis, MYGTUKAI Pereiti stiprinanti aukštos įvesties signalus, kurie dažnai lydi mic ' ed priemonės vykdymo laikotarpiu, siekiant išvengti karpymas, kurios gali rimtai paveikti jūsų sumaišoma.

  • Elemento Tipas: Belaidžio Ryšio Sistemos
  • Modelio Numeris: garso maišytuvas
  • Medžiaga: Metalo
  • Pakuotė: Taip
  • Prekės Pavadinimas: iiimymic

Atsiliepimai

Salvadorianchick | 2020-12-03

Excellent product. Arrived fast by DHL, remember you have to pay import costs (customs). The mixer does not contain the activation code for cubase. Good Mixer works very well, I 'd buy it again. Good seller attention and quick response to messages. Thank you

5 / 5

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai

Geriausias