Jump to content
Sveikas(-a), Guest
KapokObuoly

Obuolys į prižiurėtojus

Recommended Posts

• Jūsų vardas: Nojus
  • Jūsų slapyvardis žaidime: KapokObuoly
  • Jūsų amžius: 15 Už 1 mėnesio bus 16 ????
  • Trumpai aprašykite apie save: Esu iš Vilniaus. Mėgstu žaisti žaidimus kaip sakant nolifinti. Esu draugiškas laisvalaikiu mėgstu linksmai pabūti su draugais. Dar lankau krepšinį, laisvalaikiu žaidžiu futbolą. Ir kaip nekeista esu vaperis. 
  • Administravimo (admin turėjimo) patirtis: Nemeluosiu, bet turiu tos patirties neperdaug ir nepermažai buvau daugelyje serveriuose buvęs administracijoje, bet čia jau buvo senai.
  • Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?: Serveriui skiriu apie 2h, o forumui 30-60 min.
  • Ar žinote mūsų projekto serverių taisykles?: Žinau ir jų yra neperdaug tai lengva isiminti.
  • Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose?: Šiuo metu pakolkas taip.
  • Ar turite pažįstamų serveryje, jei taip kokie jų nick?: Tomke, Frageris mieli žmogeliai ????
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Čia jau jums spręsti kodėl būtent mane jūs turit pasirinkti.
  • Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?: Gaila, bet ne ????
  • Skype arba discord kontaktai: Obuoliukas#9489
  • Like 1
  • Dislike 1

Dalintis šį pranešimą

tikrai šis vaikinas  vertas Prižiūrėtoju būti esa serveryje atktyvius aš už.

• Like 1
  • Dislike 1

Dalintis šį pranešimą

, dar jei vietoje manęs, tai mylėčiau šito serverio administraciją iš visos širdies. ????

• Heart 1
  • Dislike 1

Dalintis šį pranešimą

sytas gandonas gali bibi sasalint bibi jam ne i priz kidas 

• Dislike 1

Dalintis šį pranešimą

Guest Karoliukė

Šiandien užėjau į serverį ir tikrai šitas vaikinas nusipelno būti prižiurėtoju. 

Dalintis šį pranešimą

12 valandas prieš , hiden said:

sytas gandonas gali bibi sasalint bibi jam ne i priz kidas 

Aišku kiekvienas turi savo nuomonę, bet aš nesuprantu kodėl tu turi rašyti keiksmažodžius?

Dalintis šį pranešimą

3 minutes prieš, KapokObuoly said:

Aišku kiekvienas turi savo nuomonę, bet aš nesuprantu kodėl tu turi rašyti keiksmažodžius?

kazn

• Haha 1
  • Dislike 1

Dalintis šį pranešimą

uz,nes buna dienu kaip pats kvailiuoje ir for free gag dalina,ir taip per jaunas sakyciau kad toks mazametis priziuretu serva nemanau kad ateity kaskas pasikeistu.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

PRIE PRIZ IR ADM TVARKDARYS GERASIRDIS O KAI JU NEBUNA SERVE PASIRODO LABAJ GRAZEIJ XDDDDDDDD

Dalintis šį pranešimą

prieš 7 prižiūrėtojai prižiuri vieną csgo serveri nu... Ir tai dauguma prižiūrėtojai yra dėl skaičiu  WTF You re a serious man ?

Dalintis šį pranešimą

49 minutes prieš, Drakonas said:

prieš 7 prižiūrėtojai prižiuri vieną csgo serveri nu... Ir tai dauguma prižiūrėtojai yra dėl skaičiu  WTF You re a serious man ?

Drakone tu supranti, kad iš jų 50% būna offline. Ir dabar yra 5 prižiurėtojai nueik į kolektyvas skilti.

Dalintis šį pranešimą

21 valandas prieš , lexon said:

PRIE PRIZ IR ADM TVARKDARYS GERASIRDIS O KAI JU NEBUNA SERVE PASIRODO LABAJ GRAZEIJ XDDDDDDDD

Šiam sakinyje yra truputį tiesos, bet nedaug ????

Dalintis šį pranešimą

5 valandas prieš , KapokObuoly said:

Drakone tu supranti, kad iš jų 50% būna offline. Ir dabar yra 5 prižiurėtojai nueik į kolektyvas skilti.

O tu visada busi online?? Tu net nemoki normaliai pakeisti mapus buvo situacija žaidėju buvo 4-3 o tu keiti mapus į css_nuke css_mirage de_dust reikia pažiurėti ir į žaidėjus kiek ju yra o ne mapus tik dėt randomus...
P.S Aš skaitau ir su savininkus ju čia yra 8 Prižiūrėtojai/Savininkai vieną csgo serverį žiuri...

Dalintis šį pranešimą

18 valandas prieš , Drakonas said:

O tu visada busi online?? Tu net nemoki normaliai pakeisti mapus buvo situacija žaidėju buvo 4-3 o tu keiti mapus į css_nuke css_mirage de_dust reikia pažiurėti ir į žaidėjus kiek ju yra o ne mapus tik dėt randomus...
P.S Aš skaitau ir su savininkus ju čia yra 8 Prižiūrėtojai/Savininkai vieną csgo serverį žiuri...

Aš taip nedarau tai nereikia nieko meluoti. Melavimas nepadės.

Dalintis šį pranešimą

Meluoti?  aš dar tau rašiau tu sakiai " aj pochui ar nesvarbu " 

Dalintis šį pranešimą

44 minutes prieš, Drakonas said:

Meluoti?  aš dar tau rašiau tu sakiai " aj pochui ar nesvarbu " 

Demo man į pranešimus :)

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.

Reklama

• CS servai
  • cszone.lt cs serveriai