Jump to content
Sveikas(-a), Guest
<.DoWis.>

Peikiu KapokObuoly

Recommended Posts

1. Slapyvardis(nickname) serveryje: `AnimeFan*?
2. Ką skundžiate?: KapokObuoly
3. Įrodymai (demo/ss)Žiūrėti maždaug 8-10min nuo galo : https://www97.zippyshare.com/v/7v4ge2Nz/file.html
4. Situacija: Taigi, pralaimėjau Flip/Monetą prieš Hiden ir labai susinervavau nes praradau paskutinius taškus, pradėjau keiktis į chat ir už keliasdešimt sekundžių gavau mute 10min už keiksmus? Aišku mute nėra ilgas, tačiau būkim biedni, bet teisingi, kiek kartų keikiasi įvairūs asmenys ir chatte ir per MIC ir juos tik sudrausmina arba išvis praleidžia pro ausis? pvz kiek kartų vyko "bazarų kovos", pavartota apie 100keiksmažodžių ir visiem atsiprašant po*ui? o čia vat užkliuvo mano žodžiai, jis nori parodyti savo galią ar kaip čia? Aišku niekas ir nesako, kad keiktis chate gražu, bet come on?? Kaip ir minėjau demo jei už keiksmus mutintų tai puse serverio būtų mut'ėje 🙂 Taipogi nematau taisyklės neleidžiančios keiktis chate 🙂 

Dalintis šį pranešimą

Reikia tau pasimokyt iš vyresnių žmonių, kad keiktis yra nepadoru. Ir visiems yra tokios pačios taisykles ne tik tau vienam. Sėkmės 🙂

Dalintis šį pranešimą

21 minutes prieš, KapokObuoly said:

Reikia tau pasimokyt iš vyresnių žmonių, kad keiktis yra nepadoru. Ir visiems yra tokios pačios taisykles ne tik tau vienam. Sėkmės 🙂

?:D tai vyresni keiktis gali? Tu iš šios planetos? Vyresni keiktis gali, 15-16 metų ir tau tai nerūpi, o man 14 tai jau blogai darau? Graudu...

Dalintis šį pranešimą

Mielas serverio žaidėjau. Aš sakau, kad vyresni nesikeikia tik kai kurie. Bet kurie keikiasi administracija juos mutina.

Dalintis šį pranešimą

Dabar, KapokObuoly said:

Mielas serverio žaidėjau. Aš sakau, kad vyresni nesikeikia tik kai kurie. Bet kurie keikiasi administracija juos mutina.

Na dėl to neesu tikras, kad visus mutina ;D na bet tiek jau to, tegul sprendžia prižiūrėtojai ar savininkai 😉

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.

Reklama

• CS servai
  • cszone.lt cs serveriai