Jump to content
Sveikas(-a), Guest
<.DoWis.>

OH_JU <DoWis.> Į prižiūrėtojus :)

Recommended Posts

• Jūsų vardas: Dovydas
  • Jūsų slapyvardis žaidime: OH_JU <DoWis.>
  • Jūsų amžius: 14 metų
  • Trumpai aprašykite apie save: Taigi, esu kėdainietis, gyvenu ten visą savo gyvenimą, laisvalaikiu mėgstu įvairias veiklas(keliauti, žaisti futbolą, krepšinį, ar programuoti su kompiuteriu, taipogi mėgstu pažaisti kompiuterinius žaidimus)
  • Administravimo (admin turėjimo) patirtis: esu buvęs Admin keliuose serveriuose ir gana nemažą laiką, jei sudėjus būtų apie 5-6 mėnesiai laiko kai buvau Admin'u :)
  • Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?: manau turėčiau skirti apie 2 valandas, jei negalėčiau visuomet pranešu savininkui ar kitam žmogui turinčiam aukštesnias pareigas serveryje :)
  • Ar žinote mūsų projekto serverių taisykles?: Taip, skaičiau visas ir jų nėra labai daug :)
  • Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose?: Kolkas taip, tad manau jam skirsiu gan nemažai laiko :)
  • Ar turite pažįstamų serveryje, jei taip kokie jų nick?: Andzy 12, s3.exe
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: į ši klausimą atsakymą žinote tik jūs, nieko nebandysiu įrodynėti, visi yra lygus, tačiau manau, jei mane pasirinksite aš stengsiuos žaidėjams suteikti saugumo jausmą ir greitai reaguoti jei kažkas atsitiks ;)
  • Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?: Taip
  • Skype arba discord kontaktai: Pantheon#9045

Dalintis šį pranešimą

Tikrai už nors ir metu neperdaugiausiai bet yra pażįstamas iš kitu projektu turejes admin ir puikiai tvarkydavosi. Manau ir čia pilnai tinka į priž beto dar ir aktyvus. Sekmės.

• Love 1

Dalintis šį pranešimą

Aš manau amžiaus skirtumas yra nelabai svarbus, bet kuo vyresnis esi tuo mažiau nesamoningu dalyku darai, bet manau tai nėra riba būti prižiurėtojui. Aš už.

• Heart 1

Dalintis šį pranešimą

3 valandas prieš , KapokObuoly said:

Aš manau amžiaus skirtumas yra nelabai svarbus, bet kuo vyresnis esi tuo mažiau nesamoningu dalyku darai, bet manau tai nėra riba būti prižiurėtojui. Aš už.

Ar tikrai ? Nematęs paliubomu kas būna, kai vyresniam užplaukia. ????

• Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.

Reklama

• CS servai
  • cszone.lt cs serveriai
  • Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas