Jump to content
Sveikas(-a), Guest
s3.exe*

Restartas (rr bei šiokie tokie atnaujinimai)

Recommended Posts

Sveiki!
Taigi noriu paklausti žaidėjų ar yra reikalingas restartas CS:GO serveryje, bei kada jūs jo norėtumėte
(data pvz: 04-10).

Jaigu taip: tai po restarto bus įdėtų naujų skrynių, tai reiškia, kad bus didesnis pasirinkimas skinų (bei skinus su linkais galite įdėti apačioje) ir tikėkimės jei mums pavyks sukursime radiją su tiesioginėm transliacijom kuriuose galėsite klausti klausimų, bei sudalyvauti konkursuose!
(Nežinosi kokių prizų gali laimėti!)

Taipogi būtų įdomi jūsų nuomonė ko trūkstą pas mus projekte, bei serveriuose (neskaitant prižiūrėtojų). Ką galėtume patobulinti, bei atnaujinti.

Savo nuomones rašykite po šia tema.

Pagarbiai CSZONA administracija!

• Love 1

Dalintis šį pranešimą

Ką čia svaigstat... Kas kiek laiko jūs tą rr darysit? Kas mėnesį?! Ar kas du? 

Nereikia jokio restarto. Bent pusę metų ramiai pabūkit. 

Padarysit tą restartą tarkim rudenį. Kai visi grįš iš po vasaros atostogų. Dabar patys suprantat, kad ateina pavasaris/vasara, joks rr lankomumo nepakels, o jei ir taip tai bus tik laikina. Ateina jau toks metas kai visi projektai praras lankomumą. Nieko čia nepakeisi, tai natūralu. 

Atvirkščiai, manau kad tie restartai kas du mėnesius didesnę žalą darys projektui, nei jūs galvojat. Aš visom keturiom prieš restartą. 

O kalbant apie atnaujinimus... Siūlau pabaigt tą balsavimo sistemą kur dabar yra pradėta kurti. Žaidėjai prabalsavę už serverį gautų taškus, kuriuos galėtų išleist į serverio resursus t.y taškus, skinus ar tarkim kad ir į vip statusą. Po to įkelt daugiau įvairesnės muzikos po roundo. 

Dalintis šį pranešimą

3 valandas prieš , Fedia* said:

Ką čia svaigstat... Kas kiek laiko jūs tą rr darysit? Kas mėnesį?! Ar kas du? 

Nereikia jokio restarto. Bent pusę metų ramiai pabūkit. 

Padarysit tą restartą tarkim rudenį. Kai visi grįš iš po vasaros atostogų. Dabar patys suprantat, kad ateina pavasaris/vasara, joks rr lankomumo nepakels, o jei ir taip tai bus tik laikina. Ateina jau toks metas kai visi projektai praras lankomumą. Nieko čia nepakeisi, tai natūralu. 

Atvirkščiai, manau kad tie restartai kas du mėnesius didesnę žalą darys projektui, nei jūs galvojat. Aš visom keturiom prieš restartą. 

O kalbant apie atnaujinimus... Siūlau pabaigt tą balsavimo sistemą kur dabar yra pradėta kurti. Žaidėjai prabalsavę už serverį gautų taškus, kuriuos galėtų išleist į serverio resursus t.y taškus, skinus ar tarkim kad ir į vip statusą. Po to įkelt daugiau įvairesnės muzikos po roundo. 

3 valandas prieš , 一 kLeM.ت said:

Nereikia jokio rr :-D:-D

Supratau abėjus, bet žiūrėsim ką pasakys kiti žaidėjai.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Realiai pasakei daug įdėjų, ir visos gan geros, bet jas tūrėtų būt sunku įgyvendint, galėjai paminėt bent jau vieną įdėją kad žmonės tūrėtų platesnį įvaizdį, kokia ateitis gali sulaukt šito "CS:GO" mod'o serverio.

Arba, galit palikt tuos "HUGECHANGING" atnaujinimus ateičiai, tarkim po kelių mėnesių įdėsit tuos atnaujinimus ir pažiūrėsit kaip žaidėjai reaguos, o jeigu kas, tuos atnaujinimus galėsit anuliuot jeigu nepatiks, pasirinkimų tikrai yra daug šioje situacijoje, bet siūlyčiau pasilikt visą tai ateičiai.

• Heart 1
  • Like 1
  • Cringe 1

Dalintis šį pranešimą

28 minutes prieš, LukeiSIN said:

Žmonių reikia o ne RR

Tam ir daromi visokie atnaujinai, kad pritraukt žaidėjų dėmesį.

Dalintis šį pranešimą

RR STOP.

Dėl atnaujinimų čiki piki.

Reiktų serveryje, kad būtu plugin'as assist.Na dėl to, kad kiti nupisa savo fraga nors asisst'ą gauni yra gerai ir taškų už asissta na aišku mažiau nei už frag'ą bet visteik.

Čia tik mano įdėją.

Sėkmės

Dalintis šį pranešimą

Realiai reikėtu padaryt normalu cs go mod o ten galim sakyt ,kad čia beveik work shop skinai tu cs go bent suprasčiau skinu butu ,bet peržiurėjau tai peiliu csgo keletas ar ten 1 tėra tai realiai galėtu atnaujint pačius skinus mano idėja ,nes tipo pasirašo cs go nors ten net ne cs go skinai o work shop daug kas .

Dalintis šį pranešimą

Dabar, depexas said:

Realiai reikėtu padaryt normalu cs go mod o ten galim sakyt ,kad čia beveik work shop skinai tu cs go bent suprasčiau skinu butu ,bet peržiurėjau tai peiliu csgo keletas ar ten 1 tėra tai realiai galėtu atnaujint pačius skinus mano idėja ,nes tipo pasirašo cs go nors ten net ne cs go skinai o work shop daug kas .

Daug kam nepatinką CS:GO modeliai (pūsti) Daug kam mieliau yra default.

• Heart 1
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą

40 minutes prieš, Daddy said:

RR STOP.

Dėl atnaujinimų čiki piki.

Reiktų serveryje, kad būtu plugin'as assist.Na dėl to, kad kiti nupisa savo fraga nors asisst'ą gauni yra gerai ir taškų už asissta na aišku mažiau nei už frag'ą bet visteik.

Čia tik mano įdėją.

Sėkmės

Dėkui bus atsižvelgtą.

Dalintis šį pranešimą

29 minutes prieš, s3.exe* said:

Daug kam nepatinką CS:GO modeliai (pūsti) Daug kam mieliau yra default.

aš nesakiau kad daryti išpustus gali ir default padaryt jai netingi ir nori kad butu normalu ir šiaip be tu yra serveryje tu pustu skin. tai darykit viska default ir peilius dalėtumėt padaryt cs go tikrai nes tipo tie workshop tai man vos ne visi šlykštus mačiau fade m9 vienas tėra.

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, depexas said:

aš nesakiau kad daryti išpustus gali ir default padaryt jai netingi ir nori kad butu normalu ir šiaip be tu yra serveryje tu pustu skin. tai darykit viska default ir peilius dalėtumėt padaryt cs go tikrai nes tipo tie workshop tai man vos ne visi šlykštus mačiau fade m9 vienas tėra.

Peilių palei visas dėžes sudėjus gaunasi daugiau nei pačių skinų, gali net serveryje pažiūrėti kas gero yra dėžese parašęs /menu ir paspaudęs Skryniu info. Beto niekas skinų piešimų neužsiemą, nes tai trunką labai ilgai ir jai nori padaryti kokybišką skiną gali užtrukti ganėtinai.

Dalintis šį pranešimą

tai aš apie tai ir kalbu ,kad išimtumėt tu work shopiniu ir paieškotumėt tu default cs go ... tai atsiprašant nahui dedat ta nick name cs go ?

tai dėkit ZONA LT Workshop mod .........

Dalintis šį pranešimą

tai aš apie tai ir kalbu ,kad išimtumėt tu work shopiniu ir paieškotumėt tu default cs go ... tai atsiprašant nahui dedat ta nick name cs go ?

tai dėkit ZONA LT Workshop mod .........

Visų pirmą rasti default cs go skiną normalų yra gana sunku, beto ne vien mūsų projektas toks, pas visus tas pats.

Dalintis šį pranešimą

Dabar, s3.exe* said:

Visų pirmą rasti default cs go skiną normalų yra gana sunku, beto ne vien mūsų projektas toks, pas visus tas pats.

tai nesakau dabar viska imt ir keist ieškot tai su laiku viską po truputi galėčiau ir aš padėt ir pan . o jus žiūrit į kitus projektus tai žiūrėkit į savo padarykit kažką kitokio kad žaistu daugiau kuo daugiau viskiu tokiu atsiprašant šūdu tai ir padaro geresni ....... galiu čia rašyt ir rašyt tai .

Dalintis šį pranešimą

tai nesakau dabar viska imt ir keist ieškot tai su laiku viską po truputi galėčiau ir aš padėt ir pan . o jus žiūrit į kitus projektus tai žiūrėkit į savo padarykit kažką kitokio kad žaistu daugiau kuo daugiau viskiu tokiu atsiprašant šūdu tai ir padaro geresni ....... galiu čia rašyt ir rašyt tai .

Skinais nieko naujo nepadarysi, nebent savo patys kurtume, tada gal jo. O dabar tai po biški darysim atnaujinimus ir ruošimes vasaros sezonui.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

aš pritariu Daddy reik assisto kai padarai 50dmg ir kitas nušauna duoda abiem frag ir dar reikia naujų skrynių daug skinu ir kokia nors parduotuve į /menu kad būtų galima pirkti W skinus po kokius 5k irgi įdomiau 

• Heart 1

Dalintis šį pranešimą

19 valandas prieš , 一 kLeM.ت said:

aš pritariu Daddy reik assisto kai padarai 50dmg ir kitas nušauna duoda abiem frag ir dar reikia naujų skrynių daug skinu ir kokia nors parduotuve į /menu kad būtų galima pirkti W skinus po kokius 5k irgi įdomiau 

Dėl assist'o žiūrėsime, o dėl skinų pirkimo /menu, tai neapsimoką. Kiek buvęs šitas dalykas, tai niekas nepirkdavo ir asmeniškai ir aš nesinaudočiau, be to visi sakys, kad kainą pirkimo yra per didelė. Bet jai yra norinčiu galėsim padaryt.

Dalintis šį pranešimą

9 minutes prieš, s3.exe* said:

Dėl assist'o žiūrėsime, o dėl skinų pirkimo /menu, tai neapsimoką. Kiek buvęs šitas dalykas, tai niekas nepirkdavo ir asmeniškai ir aš nesinaudočiau, be to visi sakys, kad kainą pirkimo yra per didelė. Bet jai yra norinčiu galėsim padaryt.

sakyčiau galit padaryt kad ir tie geriausi butu bet kaina didesne tik be peiliu .

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 Valandą, depexas said:

sakyčiau galit padaryt kad ir tie geriausi butu bet kaina didesne tik be peiliu .

Mes darom taip, kad būtų sunkiau visko gaut ir kad kuo mažiau reiktų tokių kaip restartų (rr) daryt. O įdėję tokius skinus įdomumo nebebūtų, nes taškus labai lengvą gaut.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Dar reikėtų naujų skrynių nes dbr visi skinai atsibodo geriausiai kokia 12 skrynių Jose po 20 skin ir užtenka ir geriausiai default skin 

Dalintis šį pranešimą

52 minutes prieš, 一 kLeM.ت said:

Dar reikėtų naujų skrynių nes dbr visi skinai atsibodo geriausiai kokia 12 skrynių Jose po 20 skin ir užtenka ir geriausiai default skin 

Dėl skinų surašysim ir pakeisim.

Dalintis šį pranešimą

3 minutes prieš, 一 kLeM.ت said:

idekit Skin Allen visa setą 

Šitas setas yra iš kito projekto.

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti