Jump to content
Sveikas(-a), Guest
Aferistai ~ Dev|L

i priž anketa :)

Recommended Posts

• ūsų vardas : Deividas.
  • Jūsų nick žaidime: Aferistai ~ Dev|L
  • Jūsų amžius 16.
  • Trumpai aprašykite apie save :sportiškas malonus geras kita turėtu kiti žmonės pasakyti nes aš pats negaliu saves girti ar peikti 
  • Kokias privilegijas pas mus esate turėjas/usi? : nieko neewsu pirkęs 
  • Kokia jūsų patirtis su Admin komandomis ? :Turėjas daug admin bei viena priž iš priž pats išėjau.
  • Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?: 5-6~ valandas.
  • Įvardinkite pagrindines AMXX komandas? :amx_modmenu - amx_kick - amx_slay - amx_gag - amx_ban - amx_banip - amx_mapmenu ir t.t
  • Ar žinote mūsų projekto serverių taisykles ? : jo
  • Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose? : 75proc čia 
  • Ar turite pažįstamų serveryje, jei taip kokie jų nick ? :Gabis, andzy, s3*exe, k3rut, siemka, rugile, tequila, gabea. ir daug kitų
  • Ar turite mikrofoną? : ne.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus? :   gal kad turėjas patirties tie šais dalykais
  • Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?:Teip.
  • Skype arba discord kontaktai : discordas: dev|L#5060
  •  

giphy.gif

Dalintis šį pranešimą

1) Visų pirmą belekaip padarytas aprašymas PRIEŠ (Trumpas, esmės neparodė kas per žmogus)

2) Užkabino sakinys "gal kad turėjas patirties tie šais dalykais" "Dalykais", nematau pareiga -  dalykų vadinti  .:) PRIEŠ (Pareiga tau juokas)
3) Mikrafono nėra įvykus konfliktui, nesugebėsi sustabdyti. PRIEŠ (Įsigyk mic. pakeisių nuomonę)
4) Tūrėti adminą vieną, pirkti visai kas kitą, priž buvai? Keista kaip paimė, jeigų čia net neaprašiai savęs kaip priklauso, aš iš tavo informacijos negalių sužinoti kas per žmogus PRIEŠ (Pasikartosiu jeigų pats išėjai iš priž, reiškias tu nenori priimti atsakomybės, o tai reiškia , maximum pasedėsi 2 - 3 week, nu tebunie 1month, ir pasiplausi savo keliais ) ????
Tiek, 
Nenusimink, aš  nebandau tave kaip nors nuvertinti ar pnš, tiesiog man tavo postas tokį vaizdą man per akys perplaukė ????

• Cringe 1

Dalintis šį pranešimą

10 valandas prieš , Edwaw (PinkEye) said:

1) Visų pirmą belekaip padarytas aprašymas PRIEŠ (Trumpas, esmės neparodė kas per žmogus)

2) Užkabino sakinys "gal kad turėjas patirties tie šais dalykais" "Dalykais", nematau pareiga -  dalykų vadinti  .:) PRIEŠ (Pareiga tau juokas)
3) Mikrafono nėra įvykus konfliktui, nesugebėsi sustabdyti. PRIEŠ (Įsigyk mic. pakeisių nuomonę)
4) Tūrėti adminą vieną, pirkti visai kas kitą, priž buvai? Keista kaip paimė, jeigų čia net neaprašiai savęs kaip priklauso, aš iš tavo informacijos negalių sužinoti kas per žmogus PRIEŠ (Pasikartosiu jeigų pats išėjai iš priž, reiškias tu nenori priimti atsakomybės, o tai reiškia , maximum pasedėsi 2 - 3 week, nu tebunie 1month, ir pasiplausi savo keliais ) ????
Tiek, 
Nenusimink, aš  nebandau tave kaip nors nuvertinti ar pnš, tiesiog man tavo postas tokį vaizdą man per akys perplaukė ????

Viskaa gal ir tiesa bet...

Atsakomybe prisiimčiau ir iš priž išejau nes žinojau, kad 1metus+ nežaisku cs tai liepiau kad manę pakeistu.????

Dalintis šį pranešimą

už. Mes visi padarome klaidų ir iš jų mokomes, Edwa tu turėtum tai žinoti:) kodėl gi nedavus antro šanso? :)

• Heart 3

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.

Reklama

• CS servai
  • cszone.lt cs serveriai
  • Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas