Jump to content
Sveikas(-a), Guest
Teme

Teme unban

Recommended Posts

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Bannaaja: Andzy 12
[AMXBans] Voit valittaa bannistasi: www.CSZONA.LT
[AMXBans] Syy: 'Wg+demo_cszona.lt'
[AMXBans] Kesto: 'permanently'
[AMXBans] SteamID:si: 'STEAM_0:0:9524900'
[AMXBans] IP-osoitteesi: '85.23.188.134'
[AMXBans] ===============================================

https://www38.zippyshare.com/v/0oEINYks/file.html

www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1699599

• Haha 2

Dalintis šį pranešimą

DLLS/Executables/Scripts (35)

Person playing with VALVE steam should have only 32dll files.
Until then you have no reason to get unbanned.

Atrasiau jam angliskai nes jis yra Suomis. O adminai kurie turi teisias unabinti tai sakau kad zmogus zaidziantis su legaliu steam turi tureti tik 32 dll.
33 arba daugiau dll. failu = ban. Visi dll failai yra scriptai i kuriuos yra irasomi cheatai bhopai speedai aimai wallhackai ir t.t. Jai kas steam mano andzys turi pasiklaus

Dalintis šį pranešimą

Steam DLL limitas yra 32-38 (Čia tiesiog ateičiai šitas, nes jis gali didėt kiekvieną kartą kai nueini į servą.)

NON-STEAM DLL limitas yra 32-58 (Nes čia yra dar tam tikrų papildomų .dll failų kad palaikyti patį žaidimą, pavyzdžiui Lietuviška "Counter-Strike" versija. Ir vistiek su kiekvienu serveriu, tas .dll failų skaičius didės, bet tikrai neturėtų viršyt 58.)

Pavyzdžiui "Timed BHOP" serveriai, turi tam tikrus .dll failus, ir juos irgi detect'ina "WarGods" scan'e ! (Turi "daugiau" patirties negu pats aš, bet darai žioplas klaidas, feels bad man.)

"fluuk kad ir kas tu bebutum as galiu garantuoti as per savo cs'o karjera esu pagaves daug daugiau cyteriu negu tu !:) vien dėl šitos klaidos, dabar visi būsimi žaidėjai bus tiksliai peržiūrėti, ir tikrai tavo vienos nuomonės neužteks.

• Heart 1
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą

Flukai manau, kad jis tau pakankamai save uzduhino sitam projekte ???? man jau net gaila sito ciuvo.... Bando kazka pavaizduot, bet kaip ir daug kartu sakau visa laika lieka uz duheli ???? .

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Ne seni, jis nesustos, nes jo toks charakteris, ir kad ir kiek bandys nert, jis čia neįners, aš duodu galvą nukirst, tokiam lavonui tikrai nežadu praleist projekto, nes šitas projektas dar turi nugyvent. Jeigu bent jau kiek smegenų lastelių turės, tai tikrai sustos, bet aš abejoju ar tai dar pabaiga.

• Heart 1

Dalintis šį pranešimą

2 minutes prieš, ✯✯✯ said:

Ne seni, jis nesustos, nes jo toks charakteris, ir kad ir kiek bandys nert, jis čia neįners, aš duodu galvą nukirst, tokiam lavonui tikrai nežadu praleist projekto, nes šitas projektas dar turi nugyvent. Jeigu bent jau kiek smegenų lastelių turės, tai tikrai sustos, bet aš abejoju ar tai dar pabaiga.

Jis jau suprato, kad dūchas liko, nes pabėgo ir varė pildyti savo prisistatymo :DDD Tai čia jau viskas jasna su juo, per daug čiūvelis išsišoko, galvoja, kad uždūchins čia visus atėjęs, bet gavosi viskas antraip, to ir reikėjo tikėtis.

• Heart 3
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą

Kai dar tokios situacijos projekte bus, davai praneškit discord'e man, nes tikrai tokių dūchų nepraleiskit pro šoną... ????

• Heart 1

Dalintis šį pranešimą

4 minutes prieš, ✯✯✯ said:

Kai dar tokios situacijos projekte bus, davai praneškit discord'e man, nes tikrai tokių dūchų nepraleiskit pro šoną... ????

Tu į servą nueik, ten jų kaip prišikta, tik spėk dūchint ir dūchint tokius erelius.

• Heart 1

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

Reklama

• CS servai