Jump to content
Sveikas(-a), Guest
Nerealus | PoKeMoNaS*

I priziuretojus

Recommended Posts

Jūsų vardas:  Zenia

• Jūsų slapyvardis žaidime:  Nerealus | PoKeMoNaS*
  • Jūsų amžius:  15 siemet bus 16
  • Trumpai aprašykite apie save:  Esu labai draugiskas, neizeidineju kitus ir seip esu gera pacikas. Su koteklyvu esu rimtas.
  • Administravimo (admin turėjimo) patirtis:  1-2 metu
  • Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?:  Per atostogos kaip ir visa diena na buna einu pavalgyt ar ka seip padet, o kai reikia i mokykla ateinu 3 val tai jau pradedu lost.
  • Ar žinote mūsų projekto serverių taisykles?:  Taip
  • Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose?:  Na buna i mixus kokius uzeinu bet daugiau CSZONOI esu.
  • Ar turite pažįstamų serveryje, jei taip kokie jų nick?:  LighTenedGOD, Andzy 12,. Gabis, Raudonkepuris', Frageris, Bong, Evuks, hiden =D, Balionas ir kurus.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?:  Turiu daug patirties, zaidziu pakankamai kad ziuret tvarka servery ir nenuvylsiu savo draugu kolektyve.
  • Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?:Jūsų vardas:  Taip turiu (VAK)TrAnZeR*.
  • Skype arba discord kontaktai: Discord Zenia#3614 Skype neturiu jei prireiks sukursiu.
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą

manau silpnoka anketa pries

Dalintis šį pranešimą

oooo Pokemonai ???? varai atgal kur ir zaidei ???? niekas neimkite , sitas isprotejes yra ????

Dalintis šį pranešimą

prieš, miršti, iškarto įžeidimų pilnas kalnas.

Dalintis šį pranešimą

On 4/28/2019 at 9:37 PM, Nerealus | PoKeMoNaS* said:

Jūsų vardas:  Zenia

• Jūsų slapyvardis žaidime:  Nerealus | PoKeMoNaS*
  • Jūsų amžius:  15 siemet bus 16
  • Trumpai aprašykite apie save:  Esu labai draugiskas, neizeidineju kitus ir seip esu gera pacikas. Su koteklyvu esu rimtas.
  • Administravimo (admin turėjimo) patirtis:  1-2 metu
  • Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?:  Per atostogos kaip ir visa diena na buna einu pavalgyt ar ka seip padet, o kai reikia i mokykla ateinu 3 val tai jau pradedu lost.
  • Ar žinote mūsų projekto serverių taisykles?:  Taip
  • Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose?:  Na buna i mixus kokius uzeinu bet daugiau CSZONOI esu.
  • Ar turite pažįstamų serveryje, jei taip kokie jų nick?:  LighTenedGOD, Andzy 12,. Gabis, Raudonkepuris', Frageris, Bong, Evuks, hiden =D, Balionas ir kurus.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?:  Turiu daug patirties, zaidziu pakankamai kad ziuret tvarka servery ir nenuvylsiu savo draugu kolektyve.
  • Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?:Jūsų vardas:  Taip turiu (VAK)TrAnZeR*.
  • Skype arba discord kontaktai: Discord Zenia#3614 Skype neturiu jei prireiks sukursiu.

Už 

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.

Reklama

• CS servai
  • cszone.lt cs serveriai
  • Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas