Jump to content
Sveikas(-a), Guest

Recommended Posts

• Jūsų slapyvardis žaidime: Kažkaip burnoje priesku;
  • Jūsų tikrasis vardas: Ilja;
  • Jūsų zodiako ženklas: Šaulys;
  • Kiek jums metų?: 19;
  • Jūsų gimtasis miestas: Vilnius;
  • Jūsų gyvenamasis miestas (jei užsieny, tai dar šalį): V cersa Litvi - Vilniuje;
  • Mėgstami gyvūnai (katės/šūnys ir pnš.): Tik katinai;
  • Turite augintinių? (jei taip įvardykite): Kačiuką;
  • Ką mėgstate veikti savo laisvalaikiu?: Važinėti po naktinį Vilniaus miestą grojant muzikai. Kadangi pagaliau atėjo geri orai, tai vakarais vaikščioti su draugais po apylinkės;
  • Ar turite žalingų įpročių?: Biblijoje rašoma, kad reikia mylėti savo priešą, tad alkoholį laikau visada prie širdies, o kalbant apie rūkymą, tai net nebandęs;
  • Apibūdinkite save (kuo detaliau, jei galima): Ką jau čia ir rašyti.. Su manim linksma būti prie ledų puodelio.
  • Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike 1.6?: ~10 metų;
  • Jūsų mėgstami dalykai, pomėgiai: Mano mėgstamiausi dalykai turbūt būtų pokalbiai, nes labai patinka man visada išklausyti bei įvairiais patarimais apdovanoti žmones, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Kadangi esu optimistas iš prigimties, tad labai patinka, kai mane supa džiaugsmingi, kiekvienoje situacijoje, nesvarbu, ar liūdnoje, ar džiaugsmingoje sugebantys pajuokauti ir prajuokinti žmonės (nes aš toks ir esu);
  • Kokias dainas/filmus mėgstate?: Šnekant apie dainas, tai labiausiai pavergė jau senokai manąją širdį deep/chill stiliaus muziką. o kalbant apie filmų žanrus, tai labiausiai patinka baubekai ????
  • Jūsų mėgstama(-os) sporto šaka(-os): Krepšinis, futbolas.
  • Jūsų nuotrauka: https://imgur.com/a/i4ewNsv
  • Dislike 1

Dalintis šį pranešimą

Sveikas, malonu susipažinti (pažinti). Sėkmės pas mus projekte!

• Blush 1

Dalintis šį pranešimą

1 valandą prieš , Drago. said:

sveikas rytas ar zalgiris?

Sveikutis. Kadangi lietuviai mes, tai manau, kad reikia sirgti ir už visas Lietuvos komandas, bet jeigu rinktis tarp šių dviejų, tai tikrai žalgiris, nes tik jis prisideda labiausiai prie Lietuvos krepšinio vardo garsinimo ????

• Like 2
  • Dislike 1

Dalintis šį pranešimą

3 valandas prieš , Ai gerai tik nespank said:

Matosi pas žmogų galvoje ne barškutis. Sveikas, sėkmės projekte ir malonaus žaidimo.

P.S gal atlanto silkės?

Ačiū tau! Tučtuojau, tik pasakykite, kuri jums prie širdies ????

• Like 1
  • Dislike 1

Dalintis šį pranešimą

Galvojau bus free nudes, nebuvo todel teko iseiti. Istikruju labai nusivyliau bet nieko praeis kaip sakoma. O seip smagu susipazinti, sekmes!

Dalintis šį pranešimą

39 minutes prieš, LazdynuPeleda said:

Galvojau bus free nudes, nebuvo todel teko iseiti. Istikruju labai nusivyliau bet nieko praeis kaip sakoma. O seip smagu susipazinti, sekmes!

O kas sakė, kad jų nebus ? Hit me up anytime, nenusivilsi :DD Labai tau ačiū!

• Dislike 1

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

Reklama

• CS servai