Jump to content
Sveikas(-a), Guest
Rimvydas

bandau xd

Recommended Posts

• Jūsų vardas: Rimvydas
  • Jūsų slapyvardis žaidime: Frageris
  • Jūsų amžius: 18
  • Trumpai aprašykite apie save: esu sportiškas bendraujantis žmogus, jei žmogus kažko nesupranta tai padedu nu ką galiu pasakyti  kai nėra ką veikti tai prasedžiu prie Cs  ir nulaifinu ???? ir mokinuos turiu laiko pažaisti tai ateinu į serverį 
  • Administravimo (admin turėjimo) patirtis: neturėjes bet norėčiau turėti ????
  • Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?: įvairiai po pora valandų ir kartais visą diena praleidžių laiką serveryje 
  • Ar žinote mūsų projekto serverių taisykles?: Taip Taip
  • Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose?: Taip kartais nuenu i Csavi****bet man šitas geras Projektas Cszona ????
  • Ar turite pažįstamų serveryje, jei taip kokie jų nick?: turiu Ignas, Hanas.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: noriu turėti patirties vis daugiau ????
  • Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?: kolkas ne bet reikės nusipirkti nes Steam turiu o tik Csgo o Cs 1.6 Ne  bet turėsiu
  • Skype arba discord kontaktai: Rimvydas.Kriauzlys

Dalintis šį pranešimą

6 minutes prieš, Rimvydas said:
  • Trumpai aprašykite apie save: esu sportiškas bendraujantis žmogus, jei žmogus kažko nesupranta tai padedu nu ką galiu pasakyti  kai nėra ką veikti tai prasedžiu prie Cs  ir nulaifinu ???? ir mokinuos turiu laiko pažaisti tai ateinu į serverį 
  • Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?: įvairiai po pora valandų ir kartais visą diena praleidžių laiką serveryje 
  • Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose?: Taip kartais nuenu i Csavi.uz.lt bet man šitas geras Projektas Cszona ????
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: noriu turėti patirties vis daugiau ????
  • Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?: kolkas ne bet reikės nusipirkti nes Steam turiu o tik Csgo o Cs 1.6 Ne  bet turėsiu

Tave išvis reiktų uzbaninti perm, nes ant tiek tu esi duzes žmogus, mąstymas 10-mecio. Dar Jis admin nori.Buvai gi admin ar jau nueeme? Jai nuėmė tai reiškias dar ne ant tiek beviltiška administracija. 

• Haha 1
  • Cringe 1

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, Razbainik said:

Tave išvis reiktų uzbaninti perm, nes ant tiek tu esi duzes žmogus, mąstymas 10-mecio. Dar Jis admin nori.Buvai gi admin ar jau nueeme? Jai nuėmė tai reiškias dar ne ant tiek beviltiška administracija. 

taigi aš nebuvau Admin....

Dalintis šį pranešimą

5 minutes prieš, Rimvydas said:

taigi aš nebuvau Admin....

Per admin chat pievas rašinėjo Frageris ar čia jų 10 yra? 

• Haha 1
  • Dislike 1

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, Razbainik said:

Per admin chat pievas rašinėjo Frageris ar čia jų 10 yra? 

aš esu vipas ir tiek. 

Dalintis šį pranešimą

6 minutes prieš, Rimvydas said:

aš esu vipas ir tiek. 

ką tai keičia kad tu VIPas? Nieko. VIPai irgi gali rašyt į admin chatą.
Elgesys tavo serveryje pats pripažink toli gražu nėra geras. 
Sorry, bet ne. 

PRIEŠ.

• Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Didesnis prieš nei už mokytojo magic'o.

• Love 1
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Aš galvojau, kad tik admin per Chat rašyt gali, na mano klaida, bet nuomonės tas nekeičia vistiek, vyras jau galima sakyt 18 metu visgi, bet galvoje košė. 

• Like 1
  • Sad 1

Dalintis šį pranešimą

Frageri,bet visi juk is klaidu mokosi ,pabandyk pakeisti apie tave susidariuse zmoniu nuomone ir gal tada visai kitokia situacija bus. ????

Dalintis šį pranešimą

6 minutes prieš, Razbainik said:

Frageri,bet visi juk is klaidu mokosi ,pabandyk pakeisti apie tave susidariuse zmoniu nuomone ir gal tada visai kitokia situacija bus. ????

tai aš pasikeisiu būsiu kaip žmogus kaip suaugęs va jeigu gausiu Prižiūrėtoja, tai tada bus kitą kalba ????

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

16 minutes prieš, Rimvydas said:

tai aš pasikeisiu būsiu kaip žmogus kaip suaugęs va jeigu gausiu Prižiūrėtoja, tai tada bus kitą kalba ????

O gal pradžioje be prižiūrėtojo statuso bandyk elgtis kaip žmogus ir tada bus matyt kokias išvadas padarei. Nes tavo atsakymas biski žiaurus ????

• Haha 1
  • Dislike 1

Dalintis šį pranešimą

Mh. Tiek apie mane nežinai tai šhh ačiū. O beto kai kas supranta juokus o kas ne tai čia nemano bėdos baikta tema.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Jau ką ką tik ne Frageri į prižiūrėtojus, jei jis gaus prižiūrėtoja serveriui bus pi*da ne ne net ne turėkit minties ji pasiimt.

• Like 1
  • Dislike 1

Dalintis šį pranešimą

7 valandas prieš , Rimvydas said:

:DDD tau tikrai 18lika? ????

Dalintis šį pranešimą

Jis pildo i priziuretojus nes, jis nori mane isbanint kai vakar uzbaigiau karjera jam ir jo 100 euru mikrafonui pries 20 zmoniu:)) beje taip ir nesulaukiau kada atvaziuos mane perpist:(((((

• Haha 3

Dalintis šį pranešimą

1 valandą prieš , g1NNN said:

Jis pildo i priziuretojus nes, jis nori mane isbanint kai vakar uzbaigiau karjera jam ir jo 100 euru mikrafonui pries 20 zmoniu:)) beje taip ir nesulaukiau kada atvaziuos mane perpist:(((((

seni, aš ne dėl to kad gaučiau Priž. ir tave užbaninčiau. o jeigu man reikėtų tai nusipirkčiau Admina, bet man jo nereikia noriu Prižiūrėti servery ir tubolėti. ????

• Like 1
  • Dislike 1

Dalintis šį pranešimą

On 4/24/2019 at 7:34 PM, Rimvydas said:
  • Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose?: Taip kartais nuenu i Csavi.uz.lt bet man šitas geras Projektas Cszona ????

Visad linksmas, bei bendraujantis žmogus. Verta pabandyti!! 

• Love 1
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą

2 valandas prieš , Ignas said:

????????

????  Ai gi Jus tie kardu draugai ???? i ta pacia klase dar gal kartu einat ? ????

• Like 1
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

9 valandas prieš , Razbainik said:

????  Ai gi Jus tie kardu draugai ???? i ta pacia klase dar gal kartu einat ? ????

dėkui kad palaikai o šeip mes su Ignu  geri draugai.

Dalintis šį pranešimą

realiai žmogau mažiau serve prašyk jog tau ant tos anketos parašytu kad tau už parašytu tad prieš ir šeip tavo elgesys man nelabai patiko serve. žinau jog kai kurie gali sakyt jog aš neteisus bet mano nuomone tokia so dont be mad bro ????

• Love 1
  • Dislike 1

Dalintis šį pranešimą

Guest
Ši tema yra užrakinta.

Reklama

• CS servai
  • cszone.lt cs serveriai
  • Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas