<.DoWis.>

Narys
My Favorite Songs

Reputacija

3 Neutral

1 sekėjas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

96 profilio peržiūros
 1. <.DoWis.>

  drago

  Didelis UŽ, aktyvus, bendraujantis!????????
 2. <.DoWis.>

  FREEBAN

  Buvau tavo komandoje, ir tikrai žaidei labai "fishy", šaudei tokius kad wow, žmogus tyliai vaikšto, bet kažkaip jį išgirsti?Unban nebus!!
 3. <.DoWis.>

  UNBAN

  Taip, paprašius Wargod'o privalu jį įkelti :)) Ir nesvarbu prašo wg ar demo, tai yra kiekvieno žaidėjo pareiga, nes kaip kitaip kaip mes užtikrintumę žaidėjų saugumą?:?
 4. <.DoWis.>

  Vaikų Linija

  Toks random post'as
 5. <.DoWis.>

  Peikiu KapokObuoly

  Na dėl to neesu tikras, kad visus mutina ;D na bet tiek jau to, tegul sprendžia prižiūrėtojai ar savininkai ????
 6. <.DoWis.>

  Peikiu KapokObuoly

  ?:D tai vyresni keiktis gali? Tu iš šios planetos? Vyresni keiktis gali, 15-16 metų ir tau tai nerūpi, o man 14 tai jau blogai darau? Graudu...
 7. <.DoWis.>

  Peikiu KapokObuoly

  1. Slapyvardis(nickname) serveryje: `AnimeFan*?2. Ką skundžiate?: KapokObuoly3. Įrodymai (demo/ss)Žiūrėti maždaug 8-10min nuo galo : https://www97.zippyshare.com/v/7v4ge2Nz/file.html4. Situacija: Taigi, pralaimėjau Flip/Monetą prieš Hiden ir labai susinervavau nes praradau paskutinius taškus, pradėjau keiktis į chat ir už keliasdešimt sekundžių gavau mute 10min už keiksmus? Aišku mute nėra ilgas, tačiau būkim biedni, bet teisingi, kiek kartų keikiasi įvairūs asmenys ir chatte ir per MIC ir juos tik sudrausmina arba išvis praleidžia pro ausis? pvz kiek kartų vyko "bazarų kovos", pavartota apie 100keiksmažodžių ir visiem atsiprašant po*ui? o čia vat užkliuvo mano žodžiai, jis nori parodyti savo galią ar kaip čia? Aišku niekas ir nesako, kad keiktis chate gražu, bet come on?? Kaip ir minėjau demo jei už keiksmus mutintų tai puse serverio būtų mut'ėje ???? Taipogi nematau taisyklės neleidžiančios keiktis chate ????
 8. Jūsų vardas: Dovydas Jūsų slapyvardis žaidime: OH_JU <DoWis.> Jūsų amžius: 14 metų Trumpai aprašykite apie save: Taigi, esu kėdainietis, gyvenu ten visą savo gyvenimą, laisvalaikiu mėgstu įvairias veiklas(keliauti, žaisti futbolą, krepšinį, ar programuoti su kompiuteriu, taipogi mėgstu pažaisti kompiuterinius žaidimus) Administravimo (admin turėjimo) patirtis: esu buvęs Admin keliuose serveriuose ir gana nemažą laiką, jei sudėjus būtų apie 5-6 mėnesiai laiko kai buvau Admin'u :) Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?: manau turėčiau skirti apie 2 valandas, jei negalėčiau visuomet pranešu savininkui ar kitam žmogui turinčiam aukštesnias pareigas serveryje :) Ar žinote mūsų projekto serverių taisykles?: Taip, skaičiau visas ir jų nėra labai daug :) Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose?: Kolkas taip, tad manau jam skirsiu gan nemažai laiko :) Ar turite pažįstamų serveryje, jei taip kokie jų nick?: Andzy 12, s3.exe Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: į ši klausimą atsakymą žinote tik jūs, nieko nebandysiu įrodynėti, visi yra lygus, tačiau manau, jei mane pasirinksite aš stengsiuos žaidėjams suteikti saugumo jausmą ir greitai reaguoti jei kažkas atsitiks ;) Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?: Taip Skype arba discord kontaktai: Pantheon#9045