Jump to content
Sveikas(-a), Guest

Fedia*

Rėmėjas
Mano mėgstamos dainos

Reputacija

0 Neutral

1 sekėjas

Apie Fedia*

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

215 profilio peržiūros
 1. Fedia*

  unban FrAnKeNwOw/A/

  Bus nuiimtas. Informavau savininką tau dar prieš sukuriant šią temą. Atsiprašom dėl tokių adminų.
 2. Fedia*

  -3 lowo skilas.

  Ryškiai vedžioji + aim lockas.
 3. Fedia*

  bandau xd

  :DDD tau tikrai 18lika? ????
 4. Fedia*

  bandau xd

  ką tai keičia kad tu VIPas? Nieko. VIPai irgi gali rašyt į admin chatą. Elgesys tavo serveryje pats pripažink toli gražu nėra geras. Sorry, bet ne. PRIEŠ.
 5. Vieną dieną kalbi apie projekto žlugimą - kitą jau pildai į projekto prižiūrėtojus anketą. Tai apsispręsk. PRIEŠ.
 6. Fedia*

  TEMA AKTUOLI DAUG KAM.

  pvz Krūmas ???????? nu aš ir nieko neturiu prieš tą vaikį, bet vakar jis taip pavarė ginče vienam kalbos, kad *** buvo irgi per daug ???? Taip kad manau čia jau simpatijų reikalas. Vieni patinka mažiau, kiti daugiau.
 7. Fedia*

  TEMA AKTUOLI DAUG KAM.

  Čia vertinat tai, kad vienintelis prižiūrėtojo nusižengimas tas kad jam 14 metų? Okey, sutinku, jaunas tai jaunas. Bet jūs to 14mečio blogo elgesio tiek kaip žmogaus tiek kaip priž įrodymus pateikit, nes čia ne priežastis skųstis tik tuo, kad jam 14. Net beprasmiška kažką toliau plėtot šia tema jei jokių įrodymų nėra. ????
 8. Fedia*

  Lukis, į Prižiūrėtoją!

  ???????? taip ir galvojau, kad iš burnos užpakalį padarysi, nes už savo žodžius bijai atsakyt. O nekeli jo dėl to, kad tas demo parodytų, kad tas slay nebuvo free, ir dar šį bei tą.. Žodžiu viskas su tavim aišku.
 9. Fedia*

  Lukis, į Prižiūrėtoją!

  Įkelk demo, gi sakei kelsi ir papeikimą rašysi. ???? Bus juoko.
 10. Fedia*

  Lukis, į Prižiūrėtoją!

  *DEAD* [Silver Elite] Lukis, : pisk is to planto Lukis, killed Fedia* with ak47 *DEAD* [Silver Elite] Lukis, : debile [Piniguoius] | [Gold Nova II] Fedia* : šitie žodiai tau tikrai padės priž tapt ???? [Public] Terrorist komandos igyvenusieji u laimt round gauna +15 tak. * Killed by Lukis, with m4a1 @ 27m (100hp, 100ap) >> stomach: 2 leftarm: 1 leftleg: 1 * You hit Lukis, 0 time(s), 0 damage >> no hits [Silver Elite] Lukis, : nu kad uzknisi nežinau, nežinau... dar su Ignu fb viens kitam mėtėt ir tyčia nesiekėt žaidimo tikslo, kai to reikalauja taisyklės ir bandėt tokiu būdU taškų iš misijų užsidirbt. Po slay pareiškei, kad rašysi man papeikimą, nes gi "free slay" . Nemanau, kad tau verta duot tokį statusą, nes matosi, kad galvelėje nelabai kas yra. ????
 11. Fedia*

  Apie prezidentų rinkimus.

  prezidentas algų nekelia.
 12. Fedia*

  Pristatymas

  Ban details Nickname Ignas. SteamID STEAM_0:1:90842242 Steam Community ID 76561198141950213 IP address hidden Ban type SteamID Reason Aim Invoked on 05 Apr 2019 - 18:18:06 Expires on 05 May 2019 - 18:18:06 (4 Weeks 1 Day 23 Hours remaining) Banned by CSZONA.LT # CSGO MOD Banned on CSZONA.LT # CSGO MOD (de_csr_2x2) Total expired bans 0 Again :DDDDDDDDD
 13. Bet kai laikysi jį rankose, jis nesimataškos ten į visas puses? ????
 14. Skinai gražūs, bet noriu paklaust... Gal eina išimti tą animaciją (kad kai nešaudai, nesisukiotų tas ginklas į visas puses) ? Ir setų ginklų žinoma, kad kuo daugiau tuo geriau ????
 15. Ką čia svaigstat... Kas kiek laiko jūs tą rr darysit? Kas mėnesį?! Ar kas du? Nereikia jokio restarto. Bent pusę metų ramiai pabūkit. Padarysit tą restartą tarkim rudenį. Kai visi grįš iš po vasaros atostogų. Dabar patys suprantat, kad ateina pavasaris/vasara, joks rr lankomumo nepakels, o jei ir taip tai bus tik laikina. Ateina jau toks metas kai visi projektai praras lankomumą. Nieko čia nepakeisi, tai natūralu. Atvirkščiai, manau kad tie restartai kas du mėnesius didesnę žalą darys projektui, nei jūs galvojat. Aš visom keturiom prieš restartą. O kalbant apie atnaujinimus... Siūlau pabaigt tą balsavimo sistemą kur dabar yra pradėta kurti. Žaidėjai prabalsavę už serverį gautų taškus, kuriuos galėtų išleist į serverio resursus t.y taškus, skinus ar tarkim kad ir į vip statusą. Po to įkelt daugiau įvairesnės muzikos po roundo.

Reklama

 • CS servai
 • cszone.lt cs serveriai
 • Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 • ×