fluuK

Narys
My Favorite Songs

fluuK last won the day on May 22

fluuK had the most liked content!

Reputacija

32 Excellent

1 sekėjas

Apie fluuK

 • Gimtadienis 02/27/2002
 • Amžius 17

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

349 profilio peržiūros
 1. fluuK

  Public 2x2 Turnyras

  Jūsų ir jūsų draugo slapyvardžiai: fluuK'as ir dievas Azimut'as (Kuris pasivadino Azimut'u vien tik dėl to kad Azimut'as gali nustatyti tą supistą Azimut'ą iš akies, ir dėl to jis yra vadinamas "Dievas Azimut'as") Jūsų ir jūsų draugo kontakai: (Mano Steam Link) (Dievo Steam Link) Turnyrinis klano pavadinimas: SwedBank
 2. fluuK

  Buvau čyteris ir liksiu čyteriu p.s UNBAN.

  Tas failas nėra jau toks ir pavojingas (atsisiūstas iš kitų serverių), jeigu būtų, kitų "WarGods" scan'ų mažiau, tai tada tikrai būtų kad failas yra "kodas", bet dabar lyginant su kitais viskas lyg ir tvarkoje, tik kad su data čia šiokių tokių problemų yra.
 3. fluuK

  Buvau čyteris ir liksiu čyteriu p.s UNBAN.

  Mokytojas, demo failą davai įmesk, nes dabar žmonės pasimetę yra, prasileidai ban'ą 21:39, bet įsijungei CS'ą tik 21:49..?
 4. fluuK

  chromosomiai uzbanino

  https://steamcommunity.com/id/dariushkinas https://rgmix.eu/player/6814/ Wasted ban, only skill. (p.s jau daug kas iš geresnių žaidėjų vakar spec'ino kaip jis žaidė, tai kad rimtai ir tvirtai galim pasakyt, kad žaidėjas nekodina c:) Ir realiai, Dariau tik patarimas, daug čia kas verkia dėl tu "WarGods" scan'ų, tai kad atsargiai :D:D
 5. fluuK

  Teme unban

  Kai dar tokios situacijos projekte bus, davai praneškit discord'e man, nes tikrai tokių dūchų nepraleiskit pro šoną... ????
 6. fluuK

  Teme unban

  Ne seni, jis nesustos, nes jo toks charakteris, ir kad ir kiek bandys nert, jis čia neįners, aš duodu galvą nukirst, tokiam lavonui tikrai nežadu praleist projekto, nes šitas projektas dar turi nugyvent. Jeigu bent jau kiek smegenų lastelių turės, tai tikrai sustos, bet aš abejoju ar tai dar pabaiga.
 7. fluuK

  Teme unban

  Steam DLL limitas yra 32-38 (Čia tiesiog ateičiai šitas, nes jis gali didėt kiekvieną kartą kai nueini į servą.) NON-STEAM DLL limitas yra 32-58 (Nes čia yra dar tam tikrų papildomų .dll failų kad palaikyti patį žaidimą, pavyzdžiui Lietuviška "Counter-Strike" versija. Ir vistiek su kiekvienu serveriu, tas .dll failų skaičius didės, bet tikrai neturėtų viršyt 58.) Pavyzdžiui "Timed BHOP" serveriai, turi tam tikrus .dll failus, ir juos irgi detect'ina "WarGods" scan'e ! (Turi "daugiau" patirties negu pats aš, bet darai žioplas klaidas, feels bad man.) "fluuk kad ir kas tu bebutum as galiu garantuoti as per savo cs'o karjera esu pagaves daug daugiau cyteriu negu tu !:) " vien dėl šitos klaidos, dabar visi būsimi žaidėjai bus tiksliai peržiūrėti, ir tikrai tavo vienos nuomonės neužteks.
 8. fluuK

  azimut banned

  Kelintas žmogus čia jau gauna ban'ą per šitą vergą? (Visiškai pritariu tavo nuomonei, bent jau tikrai narų čia nereik, jeigu norėtų kažką nusipelnyt, tai tegul daro tai kaip žaidėjas, o ne kaip kokia pasikėlusi "kūrva" taip sakant, tik neįsižeisk JasOn'ai, bet tikrai bent jau žaidėjus atskirk nuo kodų, nes dabar nekalti žmonės prasileidžia ban'us per tave, pradėk mastyt su smegenim, nes pasėkmės tikrai bus blogos)
 9. fluuK

  azimut banned

  Aplamai siūlyčiau tokių narų atsikratyt, nes jie turėtų būt nepageidaujami. Jeigu žmogus pasakys daryk tą ir tą, tai administracija vis ir šokinės aplinkui jį, siūlyčiau visiems susimastyt, ir peržvelgt šitą situaciją netaikant praeities įvykių, tas pats ir su Garbanium (realiai, jo demo ir wargods nežiūrėjęs, bet tikrai nežvelkit į praeitį) Jeigu jūs taip ir mastysit, kad jeigu žmogus kodino, ir kodins, tai da nu *****, tikrai smegenų lastelių trūkumas pas jumis. (No offense)
 10. fluuK

  azimut banned

  Sveikinu, tikrai tu esi geresnis kodų gaudytojas negu aš ! Kad net paprasti žaidėjai prasileidžia ban'us, stobaliai ant toks lavonas būsi, kad net graudu darysis net ir kitiems, prašau aš tavęs meldžiu, nebesidaryk gėdos, ir neatkasinėk dalykų kurie buvo kažkada padaryti, taikyk viską dabartimi, o ne praeitimi. Stobaliai jeigu ir rusas tarkim "išpistų" tave, atsimintum tu ir tai, ir tu padarytum tą patį jam (čia kaip pavyzdžiui šitas). Netaikykit praeities su dabartimi. (Tip of the day.)
 11. fluuK

  azimut banned

  Realiai be reikalo darytas antras "WarGods" scan'as (Nes pirmas viską pasako), lieka tik "DEMO" failas, pasirodo čia žmonės nuoskaudų neužmiršta ? Tokie ir žaidėjai tada, stobaliai jeigu sužinotų kad kažkas kažkada kodino, užbanins už tai kad kodino (azimut'o GodsGames situacijoje buvo kad interneto problemos, tai nieko negalim sakyt) prieš kelis metus/mėnesius ? Seems about right. Žmonės tikrai tūrėtų duot kitiems antrą šansą, jeigu jūs pistumėt protą kiekvienam, ir nertumėt tokiem adminam kaip Andzy12, tai tada aš jums tik ploju, nes daug nekaltų žaidėjų liks užbanintų. Jeigu žmogus kodino, yra ir žmonių kurie gali pasikeist (pavyzdžių tikrai nemesiu, bet tikrai yra daug). Žmogus kaip Azimut'as, yra "LEGIT" žaidėjas, siūlyčiau viską permastyt prieš varant ant žmogaus kuris žaidžia geriau už kitus. Jeigu turit argumentų dadėkit į discord'ą (fluuK#3784), duodu garantą kad apie kodus daugiau ką suprantu negu žmonės kurie tvirtina jog nėra niekados "pasigavę", ir žaidžia kaip paprasti žaidėjai, tikrai neturės tokios didelės patirties apie kodus, ar apie pačius žmones, ir ar jie kodina.
 12. fluuK

  į priž

  Šitas irgi ne batonas, patirties daxuja turi, UŽ.
 13. fluuK

  Čyteris bando

  Už , mokytojas mldc yra, žaist irgi moka, batonus su kodais dar lengviau gaudo.
 14. fluuK

  Apie prezidentų rinkimus.

  algos tūrėtų būti pakeltos, bet ai *****, koks ir seimas, toks ir prezidentas *****.
 15. Realiai pasakei daug įdėjų, ir visos gan geros, bet jas tūrėtų būt sunku įgyvendint, galėjai paminėt bent jau vieną įdėją kad žmonės tūrėtų platesnį įvaizdį, kokia ateitis gali sulaukt šito "CS:GO" mod'o serverio. Arba, galit palikt tuos "HUGECHANGING" atnaujinimus ateičiai, tarkim po kelių mėnesių įdėsit tuos atnaujinimus ir pažiūrėsit kaip žaidėjai reaguos, o jeigu kas, tuos atnaujinimus galėsit anuliuot jeigu nepatiks, pasirinkimų tikrai yra daug šioje situacijoje, bet siūlyčiau pasilikt visą tai ateičiai.