s3.exe*

Narys

Profilio daina

My Favorite Songs

s3.exe* last won the day on April 5

s3.exe* had the most liked content!

Reputacija

33 Excellent

6 sekėjų

Apie s3.exe*

 • Gimtadienis 10/04/2001
 • Amžius 17

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

322 profilio peržiūros
 1. s3.exe*

  Unban please

  For looking at your demo I can see that u use some kind of hack (cheat) that locks on to players bodys. (and that's a fact) We don't care who u call your self.. But from the demo file it's all clear that u use some sort of hack (cheat). NO UNBAN!
 2. s3.exe*

  Mix'as panašus į Cs:Go.

  Iš dalies tu teisus, ši modifikacija pakeistų šaudymą, bet fps dėl šito tikrai nekristų, ne bent tu sėdi bibliotekoi, nes pats neturi kompiuterio. Serverio šie dalykai neapkrautų, tam ir yra geras hostas. O kad jūs "senamadžiai" bijot kažko naujo išestuot tai iškart matos. Beto jei ir pavyks šitą modifikaciją padaryt, pagrindinis "old school mix'as" niekur nedings.
 3. s3.exe*

  Mix'as panašus į Cs:Go.

  O tai atnaujintoje modifikacijoje to negalimą padaryt?
 4. s3.exe*

  Mix'as panašus į Cs:Go.

  Malonu, kad pritari!
 5. s3.exe*

  Mix'as panašus į Cs:Go.

  Jeigu atėjai pasidergt, tai šita tema ne tam skirta.
 6. s3.exe*

  Mix'as panašus į Cs:Go.

  Tikrai malonu, kad sutinki su mano nuomonę
 7. s3.exe*

  Mix'as panašus į Cs:Go.

  Bent kažką orginalaus pasiūlau
 8. s3.exe*

  Mix'as panašus į Cs:Go.

  O kodėl bent vienam projektui neišsiskirt iš visų? Visur vienas ir tas pats. O čia jau kažkas sugalvotą, tik reikia įgyvendinti. Be to ačiū už nuomonę.
 9. s3.exe*

  Mix'as panašus į Cs:Go.

  Sveiki, taigi norėčiau pasiūlyti padaryti mix'ą panašų į Cs:Go, tik be skinų. būtų orginalūs Cs:Go modeliai bei visos žaidimo funkcijos. Ir mapai būtų paimti iš šio žaidimo. Manau kad dar galimą pridėti ir šio žaidimo specialių granatų pvz. (decoi,molotov, incendiary). Taipogi dar galimą pridėti ir šio žaidimo ginklus, jei pavyktų gauti visus reikiamus modelius bei funkcijas. Ir jei viskas pavyks gal bus galimą pridėti skirtingus crosshair "taikinukus" kurios galėsite pasidaryti patys. Funkcijos tokios kaip: 1. Ginklų paėmimas naudojant "use" mygtuką. Taipogi kai į juos pašaunat ginklai pajuda. 2. Dešiniu pelės mygtuku galima išmesti granatas arčiau savęs. 3. Paspaudus "F" raidę bus galimą pažiūrėti ginklą. Iš anksto ačiū už jūsų nuomones!
 10. s3.exe*

  Pasiulymas CS:GO MOD Serverui

  Visus skinus reiktų perrdaryti su šitom pirštinėm, o jei jų būtų daugiau, tai reikštų didesnį darbą. Pasiūlymas ne blogas, be ne 1.6 skirtas
 11. Šitais visais jau ne be aš atsakingas. Bet manau, kad administraciją atsižvelgs į jūsų pastabas, bei prašymus. O dėl rr, tai jis manau bus tik po vasaros kiek žinau. Tad sekit ir laukit naujienų.
 12. s3.exe*

  unban bexey ;D

  ATBANINTAS!
 13. s3.exe*

  azimut banned

  Aš ne be suprantu, jūs prie žmogaus dabar atsiprašant prisipisinėjat dėl kažkokių senesnių dalykų? Kai žmogus jum pilnus jūsų reikalavimus pateikė. Ko jum dar dabar reikia? Jūs gaudykit žmonės kurie naudoją, o ne tuos kurie pateikia įrodymus ir dar svarbiausia švarius.
 14. s3.exe*

  SUICIDEGIRL BANDO

  PRIIMTA!