Jump to content
Sveikas(-a), Guest

Daddy

Narys
Mano mėgstamos dainos

Reputacija

0 Neutral

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Daddy

  phh į priž

  Už šitą duh** Sėkmės
 2. RR STOP. Dėl atnaujinimų čiki piki. Reiktų serveryje, kad būtu plugin'as assist.Na dėl to, kad kiti nupisa savo fraga nors asisst'ą gauni yra gerai ir taškų už asissta na aišku mažiau nei už frag'ą bet visteik. Čia tik mano įdėją. Sėkmės
 3. Daddy

  Sausainis į administracija

  Už, bet šaudyt išmok mixuose xd
 4. Jūsų vardas: Vitalijus Jūsų slapyvardis žaidime: Daddy Jūsų amžius: 17 metų. Trumpai aprašykite apie save: Esu gan kantrus žmogus.Mėgstantis pajokauti bet aišku su saika.Užsiimantis sportu.Nelendu į jokius konfiktus jai manes nekiša tenais.Visą laik linkęs prie tiesos.Padedu žmogui kaip tik galiu. Administravimo (admin turėjimo) patirtis: Manau, kad gera.Nes esu kituos projektuos turėjas admin priž ir t.t.Ir tvarkiasu gan gerai. Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?:Serveriui 2-3h forumui tai 1h. Ar žinote mūsų projekto serverių taisykles?:Taip viską perskaičiau Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose?:Ne, žaidžiu ir 5x5 bet ten neturiu jokių privilegijų. Ar turite pažįstamų serveryje, jei taip kokie jų nick?:gabis; Andzy 12; S3. exe; rugile; ::D ir t.t. Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?:Čia administracijai jau spręst o gal dėl to, kad turiu jau patirties. Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?:Taip Skype arba discord kontaktai:Daddy#8447 Discord'as o jai skype tai andzy turi ir s3.exe.
 5. Daddy

  Antana i priž

  Skurdžiausia anketa. Jai tu čia bandai ant durniaus patekt į kolektyvą tai tai tik linkiu sėkmės.
 6. Daddy

  ykrop4ik i priz :3

  Per silpna anketa, tai PRIEŠ
 7. Daddy

  Castello į priž xd

  Prieš, esi gan jautrus žmogus. Pats kelentis visokius konfliktus ir t.t.
 8. Daddy

  [OLD] Daddy

  ZDAROWA
 9. Daddy

  [OLD] Daddy

  Jūsų nick žaidime: Daddy Jūsų tikrasis vardas: Vitalijus Jūsų zodiako ženklas: Svarstyklės Kiek jums metų: 17 metų. Jūsų gimtasis miestas: Telšiai Ką mėgstate veikti savo laisvalaikiu: Sportas ir užsiimu šiek tiek su programavimu.Taip pat dirbu su photoshop ir pns. Apibūdinkite save: Linksmas, kantrus žmogus.Linęs prie tiesos ir nesikišants kur man nebudinga. Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike 1.6? : Gal 5-6 metus. Jūsų mėgstami dalykai, pomėgiai: Sportas, dirbti su įvairiomis programomis prie pc. Kokias dainas/filmus mėgstate: Dainas-Klausau daugiau repo.Filmai tai dažniausiai veiksmo arba komedija. Jūsų mėgstama sporto šaka: Krepšinis Jūsų nuotrauka: Gal paskui, kada nors ????
 10. Jūsų vardas : Vitalijus Jūsų nick žaidime: Daddy Jūsų amžius : 17 metų. Trumpai aprašykite apie save : Esu gan kantrus žmogus.Visą laik linkęs prie tiesos.Būnu savo vietoi.Nesikišu kur man nereikia.Bandau padėt kiekvienam žmogui jai jam reikia kokios nors pagalbos.Esu linksmas ir draugiškas.Galime su manim pajokauti bet ne per daugiausiai nes per daug nesveika. Kokias privilegijas pas mus esate turėjas/usi? : Vip; Prižiūrėtoją. Kokia jūsų patirtis su Admin komandomis ? : Puiki, manau, kad visą pagrindą tikrai žinau. Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?: Serveriui tai 1-2h.Dabar po traumos tai šende tesugryžau į projektą.Forumui taip pat. Bet manau, kad iš administracijos žino tą dalyką. Įvardinkite pagrindines AMXX komandas? :amx_ban; amx_ss; amx_gag; amx_mute;amx_slay; amx_slap; amxmodmenu ir t.t. Ar žinote mūsų projekto serverių taisykles ? :Taip. Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose? :Galiu pasakyti, kad taip bet jai žaidžiu ne čia tai kitame projekte neturiu jokių privilegijų.Bet ten žaidžiu PVZ:5X5 mačiai.Manau supratot. Ar turite pažįstamų serveryje, jei taip kokie jų nick ? :S3.exe; rugile;Andzy 12 gabis ir t.t. Ar turite mikrofoną? :Taip Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus? :Čia administracijai spręst o ne man.Bet gal būt, kad esu patyręs žmogus jau. Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?: Taip Skype arba discord kontaktai :Bedo#8447 Pildant anketa, atsakymus rašyti : (Raudoną arba Žalia spalva)

Reklama

 • CS servai
 • cszone.lt cs serveriai
 • Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 • ×