Jump to content
Sveikas(-a), Guest

Kažkaip burnoje priesku

Narys

Profilio daina

Mano mėgstamos dainos

Kažkaip burnoje priesku last won the day on May 7

Kažkaip burnoje priesku had the most liked content!

Reputacija

10 Good

1 sekėjas

Apie Kažkaip burnoje priesku

 • Gimtadienis 12/11/1999
 • Amžius 19

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

211 profilio peržiūros
 1. Kažkaip burnoje priesku

  2 PrieŠ 2 Knife Turnyras

  Jūsų ir jūsų draugo slapyvardžiai: Kažkaip burnoje priesku ir wicked Jūsų ir jūsų draugo kontakai: https://steamcommunity.com/profiles/76561198213577189/; https://steamcommunity.com/id/xanax1ety Turnyrinis klano pavadinimas: Dubių šeima
 2. Kažkaip burnoje priesku

  Mėgstamiausios komedijos?

  Visos lemtingo posūkio dalys
 3. Kažkaip burnoje priesku

  skundas dubysai

  Meskit tą senuką iš čia lauk, buvau serve, viską pats mačiau. Dubys keikia visus, kai buvo užduodamas tiesiog normalus klausimas Matos, kad perkaito čiūvakas sedėdamas tam serveryje visą savo dieną. Pažiūrėjus į jo prižiūrėtojo anketą, tai klausimas kyla, kaip jūs ji priėmėt čia vpš. 40 metų bachūras, bet spaudimo gauną iš 12mečio
 4. Kažkaip burnoje priesku

  pasidalinkit dainom :D

  Manau, tau turėtų patikti šita
 5. Kažkaip burnoje priesku

  unban cyter

  Pzdc, aš tave myliu
 6. Kažkaip burnoje priesku

  unban cyter

  Čia banas buvo dėl to, jog servo dūhai pradėjo pūtotis, kad naudoji Nebūtų sakę, net nepastebėtų tavęs, tai liūdna yra, kad prižiūrėtojų sprendimus įtakoja paprasti žaidėjai. O dar juokingiau, kad taip nusileidžia žaidėjams, jog išvis paprieštarauti jiems negali ir be jokių wg ar papildomų įrodymų prašymų ima ir užbanina. Takaja life, drauge. But still, unban'o neduočiau, nes apėjei ankstesnį baną už buginimą.
 7. Kažkaip burnoje priesku

  Frx. Prisistatymas

  Būdamas armūchoje cs žaisi ?:D Nu mldc
 8. Kažkaip burnoje priesku

  Konkursas!!

  https://imgur.com/MtHiv8Y Skaičius: 12
 9. Kažkaip burnoje priesku

  Admin komandos

  Sveiki, parašysiu admin'ų komandas, jog mokėtumėt bent naudotis pirktinėm privilegijom. Taigi, komandas rašyti per console: ************************************************ amxmodmenu - admin komandų meniu. ************************************************ amx_ban - žaidėjo užblokavimas serveryje (laikas rašomas minutėmis, jeigu nori užbaninti amžinai, rašoma 0); PAVYZDYS: Kodas: amx_ban Laikas "Dalis nicko" "Ban priežastis' amx_ban 1440 "Kažkaip burnoje" "Nebugink" ************************************************ amx_banip - žaidėjo ip užblokavimas serveryje; PAVYZDYS: Kodas: amx_banip Laikas "Dalis nicko" "Ban priežastis" amx_banip 1440 "Kažkaip burnoje" "Aim" ************************************************ amx_kick - žaidėjo išmetimą iš serverio; PAVYZDYS: Kodas: amx_kick "Dalis nicko" "reason" amx_kick "Kažkaip burnoje" "mic" ************************************************ amx_slay - nužudo žaidėją; PAVYZDYS: Kodas: amx_slay "Dalis nicko" "reason" amx_slay "Kažkaip burnoje" "block" ************************************************ amx_slap - padaro žalos žaidėjui; PAVYZDYS: Kodas: amx_slap "Dalis nicko" "Smūgio galia (0;5;10;50)" amx_slap "Kažkaip burnoje" "6" ************************************************ amx_voteban - išbaniną žmogų 30min; PAVYZDYS: Kodas: amx_voteban "Dalis nicko" amx_voteban "Kažkaip burnoje" ************************************************ amx_ip - parodo žaidėjo ip'ą; PAVYZDYS: Kodas: amx_ip "nick" amx_ip "Kažkaip burnoje" ************************************************ amx_ip * - parodo visų žaidėjų ip; PAVYZDYS: Kodas: amx_ip * ************************************************ amx_ss - Padaro 3 game screenshot žaidėjui (dažnai reikia dar prirašyt norimą ss kiekį kabutėse); PAVYZDYS: Kodas: amx_ss "nick" "3" amx_ss "Kažkaip burnoje" "3" ************************************************ amx_alias - padaro 1 alias screenshot žaidėjui; PAVYZDYS: Kodas: amx_alias "nick" amx_alias "Kažkaip burnoje priesku" ************************************************ amx_vote - balsavimas su užklausa; PAVYZDYS: Kodas: amx_vote "Klausimas" "Pirmas variantas" "Antras variantas" amx_vote "Keičiam?" "Taip" "Ne" ************************************************ amx_votemap - balsavimas su žemėlapių užklausa; PAVYZDYS: Kodas: amx_votemap "1 žemėlapio pavadinimo" "2 žemėlapio pavadinimo" "3 žemėlapio pavadinimo" "4 žemėlapio pavadinimo" amx_votemap "cs_assault" "de_dust" "de_inferno" "de_dust2" ************************************************ amx_gag - užgaginti/užmutinti žaidėją; PAVYZDYS: Kodas: amx_gag "nick" laikas abc (laikas konvertuojamas iš sekundžių į minutes, tai būtina žinot) Pasirinktinai ko reikia : a- chat'as; b- komandinis chat'as; c- mikrafonas. amx_gag "Kažkaip burnoje priesku" 600 c *********************************************** Na štai, surašiau visas pagrindines komandas, kurias turi žinoti kiekvienas žmogelis, nusipirkęs admin'ą, bet nemokantis jo naudotis. Žinoma, komandų yra žymiai daugiau, tačiau pradžiai užteks ????
 10. Kažkaip burnoje priesku

  Free nudes

  Ačiū tau !
 11. Kažkaip burnoje priesku

  Teme unban

  Tu į servą nueik, ten jų kaip prišikta, tik spėk dūchint ir dūchint tokius erelius.
 12. Kažkaip burnoje priesku

  Teme unban

  Jis jau suprato, kad dūchas liko, nes pabėgo ir varė pildyti savo prisistatymo :DDD Tai čia jau viskas jasna su juo, per daug čiūvelis išsišoko, galvoja, kad uždūchins čia visus atėjęs, bet gavosi viskas antraip, to ir reikėjo tikėtis.
 13. Kažkaip burnoje priesku

  azimut banned

  "Banas bus nuimtas tada kada as pasakysiu ar ji galima nuimti" Kas tu toks vpš, kad čia dabar primetinėsi savo taisyklės, ką tu čia išvis bandai įrodyt ? Atėjęs į servą save dievu laikai įžeidinėdamas kitus serverio lankytojas, o čia kaip angelėlis, šikna laižai administracijai, kad gautum jų respect'o ? :DD Valink tu tik, grybuk, atkasinėja čia, kas prieš 50 metų buvo daryta, tau viskas su galva gerai ? Juokingas esi, eik iš ten, iš kur atėjęs, nes jau tapai serverio dūhų rašydamas tokias nesąmones.
 14. Kažkaip burnoje priesku

  SUICIDEGIRL PRISISTATO.

  Kiek pasifotkinimas kainuoja ? Sveika atvykus ir sekmės
 15. Kažkaip burnoje priesku

  Pasiūlymėlis

  Tai apie ką aš ir kalbu, kad pagalbos skiltyje galės žaidėjai tokia informacija ir dalintis su kitais forumo lankytojais ????

Reklama

 • CS servai
 • cszone.lt cs serveriai
 • Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 • ×