Jump to content
Sveikas(-a), Guest

gabis

Administracija
 • Turinio skaičius

  63
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  8
 • Taškai

  19 [ Pervesti ]

Profilio daina

Mano mėgstamos dainos

gabis last won the day on April 6

gabis had the most liked content!

Reputacija

31 Excellent

6 sekėjų

Apie gabis

 • Gimtadienis 09/15/2000
 • Amžius 18

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

247 profilio peržiūros
 1. gabis

  Unban

  Unbanned
 2. gabis

  unban

  Legenda, ne legenda. Kad ir būtum prezidentas realiai dzin, tai neleidžia apeidinėti taisyklių. WG prašė - keli, įrodymų prašo - keli, kaip tai paprastai skamba? O dar paprasčiau padaryt. Unban nebus PRieš paskutinė taisyklė: PRIVALU KELTI ĮRODYMUS (išimtis: dažnas prašymas po pateikimo įrodymų) (nesilaikant ban AMŽINAS) Būtum skaitęs taisykles, būtum šita pastebėjas: Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės! Projekto administracija pasilieka teisia keisti ar pridėti taisykles!
 3. gabis

  Prisistatau Lukis,

  Paro veida, gal pažinosiu
 4. gabis

  Prižiūrėtojas Krumas.

  Slapyvardis: Krumas. Vardas: Gabrielius Amžius: 14m. Kontaktai: Discord - Krūmas#5481
 5. gabis

  Pasiūlymą servui

  Atlikta! Nuo šiol kai užstigsite chat'e galėsite parašyt /unstuck arba /stuck ir atstrigsite Be to šioks toks priminimas kas 15s. ties gyvybėm ir armor'u
 6. gabis

  Unban Nardvex

  Unban nebus suteiktas!
 7. gabis

  Unban Nardvex

  Jei plika akimi matoma ryškiai, kam prašyt demo ar wg? Logic...
 8. gabis

  Playlistaiii

  Meibi sumestumėt savo playlistus? Reikia naujų dainų, atsinaujint grojaraštį ir panašiai, nepatyngėkit numest Ačiūūūū
 9. gabis

  Įrodymai žaidėjui Frageris

  Bent vienas suprato, kad reikia pildyt įrodymus
 10. Taigi taigi, senai be rašiau update ir šiaip realiai jų nerašau. Kadangi "neturiu ką veikt", tai nusprendžiau parašyt projekto atnaujinimus. Hmmm... Nuo ko pradėt... Pirmiausia tai buvo sukurti du nauji serveriai: Surf GUNXP ir MIX bei tvarkomas (šiuo momentu kaip kuriu tema) SWARM GUNXP serveris. SURF GUNXP Informacija Surf'as labai paprastas kolkas, už nužudymus gaunat xp (VIP 200xp, paprastas žaidėjas 100xp) ir keldamasi lygi gaunat kitus ginklus, žinoma bus sudėti ir ginklų patobulinimai, kurie pasiekiami su komanda /ul. Dar yra galios, kurios pasiekiamos su komanda /power kurie padeda patobulinti jūsų skillą. Galias galite tobulinti kai turit bent vieną prestižą (pasiekiama su /prs komanda). MIX Arenos Informacija Mix arenas visi žino, bet vistiek pateiksiu informacijos apie ją. Taigi mix arenos valdymas ADMINAMS su komnada .menu arba .mixmenu, pradėti žaidimą kai yra 5x5 su .live, dar yra .pstats jei norit pamatyti kitų žaidėjų informacija, .stats komanda skirta savo inforamcijai peržiūrėt. Kai prasideda mixas, galit naudoti .rez tai pamatysit kokia komanda laimi. Su .top komanda galit pamatyti top 15 geriausius mixerius. Apie swarmą neteiksiu kolkas informacijos, nes jis dar tvarkomas.

Reklama

 • CS servai
 • cszone.lt cs serveriai
 • ×