Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/18/19 in all areas

 1. 7 points
  Jūsų slapyvardis žaidime: Evuks Jūsų tikrasis vardas: Evelina Jūsų zodiako ženklas: Svarstyklės Kiek jums metų?: 17 Jūsų gimtasis miestas: Jonava Jūsų gyvenamasis miestas (jei užsieny, tai dar šalį): Northamptonshire (Uk) Mėgstami gyvūnai (katės/šūnys ir pnš.): Mėgstu tiek šūnys, tiek kates ( negaliu vieno išsirinkti) Turite augintinių? (jei taip įvardykite): Taip turiu, šuny^^ Ką mėgstate veikti savo laisvalaikiu?: Pabūti su savo draugėmis, shoppintis, knygas paskaityti, rašyti (random kažką), fotografija, mokintis, sportas, bei karts nuo karto pagame’inti. Ar turite žalingų įpročių?: Neturiu^^ Apibūdinkite save (kuo detaliau, jei galima): Tai, kaip jau ir žinote mano vardas Evelina, bei esu max draugiška,faina ir gan drovus žmogus, labai mėgstu bendrauti su naujais žmonėmis, ir atrasti savo + ir -. Šiaip esu max užsispyrusi, bei sunkaus charakterio. Bei kartais esu max pykčiurna (tai patariu nekalbinti kai tokia esu), esu gan jautrus žmogus, mėgstu paprikolinti (bet viskam yra ribos). Labai patinka pagame’inti, bei klausytis muzikos. Realiai galiu drąsiai sakyti, kad beveik su visais žaidėjais sutariu^^ Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike 1.6?: 1-2years (nežinau net tiksliai^) Jūsų mėgstami dalykai, pomėgiai: Sportas, fotografija. Kokias dainas/filmus mėgstate?: Rusiškos, bei angliškos/Romantiniai, Komedijos, Fantastiniai, Dramos, Psichologinius, Istorinius. Jūsų mėgstama(-os) sporto šaka(-os): Lengvoji atletika, futbolas, krepšinis^^ Socialiniai tinklapiai (snap, ig, fb, twitter ir pnš): Snap: Evelinuka 1809 Insta: x_evelina_ Jūsų nuotrauka:
 2. 3 points
  Jūsų slapyvardis žaidime: Paršiukas Jūsų tikrasis vardas: Martynas, a ką tu galvoji Jūsų zodiako ženklas: Avinas Kiek jums metų?: net 18 primesk Jūsų gimtasis miestas: Alytus Jūsų gyvenamasis miestas (jei užsieny, tai dar šalį): - Mėgstami gyvūnai (katės/šūnys ir pnš.): Labiau ciūcikai patinka Turite augintinių? (jei taip įvardykite): Ciūcikas, vardu Megė Simpson Ką mėgstate veikti savo laisvalaikiu?: Laukas,draugai,sportas,cs'as Ar turite žalingų įpročių?: Nuo elektronkių niekaip neatšoku. Apibūdinkite save (kuo detaliau, jei galima): Paprastas žmogus, turintis šaltus nervus, kartais mėgstantis parodyti savo autizmą, bet retai.Šiaip draugiškas. Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike 1.6?: Ant pirštų skaičiavau, ant nono kokie 4-5metai, o dabar ant steamo nepilnai metai. Jūsų mėgstami dalykai, pomėgiai: pagrindinis pomėgis,tai sportas. Kokias dainas/filmus mėgstate?: Repas,rusiškos ir pnš. Jūsų mėgstama(-os) sporto šaka(-os): Fulė,net lankiau ją -+ 7-8 metus,išėjau dėl to, nes konfliktų būta su treneriu. Socialiniai tinklapiai (snap, ig, fb, twitter ir pnš): Kolkas tik snap duosiu:zudikasz. Kam reikės fb tas susiras. Jūsų nuotrauka: https://imgur.com/a/ZUpTY3a P.S FOTKĖ DARYTA PRIEŠ METUS IR DAR NUMESIU MANO KRIKŠTŲ BROLIO AA FOTO KARTU SU MANIM:https://imgur.com/a/5OLUwx7
 3. 2 points
  Jūsų slapyvardis žaidime: redute Jūsų tikrasis vardas: Reda Jūsų zodiako ženklas: Liūtass Kiek jums metų?: vaiks, 17 Jūsų gimtasis miestas: Vievis Jūsų gyvenamasis miestas (jei užsieny, tai dar šalį): Prienai Mėgstami gyvūnai (katės/šūnys ir pnš.): Ofc šunys ir dar labai degučiai gražūs. Turite augintinių? (jei taip įvardykite): nahh, pervažiavo. Ką mėgstate veikti savo laisvalaikiu?: čia kaip dauguma, leidžiu laiką su draugais arba tiesiog su vaikinu, kas be ko daug valgyt mėgstu non stop'u. labai:) karts nuo karto prisėdu ir prie žaidimukų, nes ką daugiau šiais laikais veikt, tiesa?:D 420? Ar turite žalingų įpročių?: :DDd nia. Apibūdinkite save (kuo detaliau, jei galima): Esu gana sunkaus charakterio bobela, kaip žinia daugumai net nepatinku, tačiau tai netrukdo man reikštis ir egzistuot čia;D nesu nei graži, nei linksma, dažnai sėdžiu su piktu ir be nuotaikos veideliu. Šiaip esu draugiška tiek su panelėm, tiek su vaikinais, bendraujanti. Tikiuosi nesutarsim. Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike 1.6?: am, ~ 6 metus. Jūsų mėgstami dalykai, pomėgiai: važinėjimą riedlentėmis ir dviračiais be galo dievinu, labai myliu 3 ir 4 golf'us:) ir mėgstu kai manęs nemėgsta. Kokias dainas/filmus mėgstate?: visada yra galimybė paklausti dėl playlist'o, o filmų nežiūriu. ;D Jūsų mėgstama(-os) sporto šaka(-os): žinoma futbolas, bet jei kalbant ir apie krepšinį taai... žalia, balta, žalia, balta. Socialiniai tinklapiai (snap, ig, fb, twitter ir pnš): snap: gdx6kk, jei kam įdomu;D Jūsų nuotrauka: ujuj, nebus. per daug baisų snukelį turiu.
 4. 2 points
 5. 1 point
 6. 1 point
  Jūsų slapyvardis žaidime: Thuglife Jūsų tikrasis vardas: Nojus Jūsų zodiako ženklas: Vandenis Kiek jums metų?: 14 Jūsų gimtasis miestas: Kedainiai Jūsų gyvenamasis miestas (jei užsieny, tai dar šalį): Lietuva, Kedainiai Mėgstami gyvūnai (katės/šūnys ir pnš.): šunys Turite augintinių? (jei taip įvardykite): Taip turiu Katę britu trumpaplaukę ir Šunį suomijos laika vyr.g Ką mėgstate veikti savo laisvalaikiu?: Dažniausiai einu žaisti futbolą Ar turite žalingų įpročių?: ne Apibūdinkite save (kuo detaliau, jei galima): Esu linksmas žmogus kartais nedraugiškas kad pradedu viska sakyt keiksmažodžiais bet kartais ir draugiškas :D. Šiaip gyvenime esu daug ko patyręs per 14 metų kiek prisimenu prieš geras 3 savaitęs policija buvo sustabdžius net 3 kartus ir tai buvo mano rekordas kiek per viena diena buvo sustabdžius policija. Esu buvęs ir susilaužęs ranka, o tai įvyko taip kad su draugu buvom apleistam pastate ir buvome antram aukšte, o grindys buvo jau prastos ir aš įlužau ir su ranką nukritau ant metalų kažkokių, bet gerai kad tai buvo namas miške. Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike 1.6?: Apie 6 metus Jūsų mėgstami dalykai, pomėgiai: Mėgstamiausias dalykas tada kai nereikia į mokykla, o pomėgis tai žaist futbolą. Kokias dainas/filmus mėgstate?: Dainų mėgstamu daug turiu galiu ir išvardint Sadboi-Sorry, Linkin Park- in the end, Linarov, 8kambarys- manęs nesužavėjai, Tima belarucckih- bitaminka ir daug daugiau. Jūsų mėgstama(-os) sporto šaka(-os): Futbolas Socialiniai tinklapiai (snap, ig, fb, twitter ir pnš): Ig: Baronkiuks420 bet ten nuotrauka daryta prieš metus jei neklystu Jūsų nuotrauka: https://imgur.com/QEvolcL
 7. 1 point
  Jūsų slapyvardis žaidime: (dede) JasOn Jūsų tikrasis vardas: Martynas! vienintelis ir nepakartojamas! Jūsų zodiako ženklas: Neprisimenu tas su lanku! Kiek jums metų?: tarp 25 ir 30 ! ???? Jūsų gimtasis miestas: Uostamestis! Jūsų gyvenamasis miestas (jei užsieny, tai dar šalį): Ten kur suruko daug zoles legaliai! ???? Mėgstami gyvūnai (katės/šūnys ir pnš.):Suniukiai! Turite augintinių? (jei taip įvardykite): Paca padvale krisa klicka! Ką mėgstate veikti savo laisvalaikiu?: Zaisti (nesakysiu ka gal patys suprasit!) Alutis draugais pobuviai ir t.t. Ar turite žalingų įpročių?: Taip! Apibūdinkite save (kuo detaliau, jei galima): Megstu sporta pats kazkada buves sportininkas iki traumos dabar tiesiog paprastas darbininkas ir zaidimu megejas! Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike 1.6?: 15 metu Jūsų mėgstami dalykai, pomėgiai: Muzika, krepsinis, futbolas, cs, draugai, vakareliai etc. Kokias dainas/filmus mėgstate?: viskas kas miela mano ausiai. Jūsų mėgstama(-os) sporto šaka(-os): Futbolas Socialiniai tinklapiai (snap, ig, fb, twitter ir pnš): Gal apsieisim! Jūsų nuotrauka:
 8. 1 point
  Jūsų slapyvardis žaidime: Robertas. ^ Jūsų tikrasis vardas: Robertas. Jūsų zodiako ženklas: Dvynys. Kiek jums metų?: Man 19m metų. Jūsų gimtasis miestas: Kaunas. Jūsų gyvenamasis miestas (jei užsieny, tai dar šalį): Kaunas. Mėgstami gyvūnai (katės/šūnys ir pnš.): Šunys, katės. Turite augintinių? (jei taip įvardykite): Taip, turiu 2 šunis. Ką mėgstate veikti savo laisvalaikiu?: Mėgstu vakarais, o kartais kai nedirbu ir dieną pažaisti cs'a, Savaitgalį žaisti su draugais kašiuka, kmr. Ar turite žalingų įpročių?: Rūkymas, o kartais ir išgeriu Apibūdinkite save (kuo detaliau, jei galima): Mano vardas yra Robertas (Robka) mėgstu žaisti cs'a, kmr su draugais, ir atsipalaidavimui alučio išgert. Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike 1.6?: Kokius 7m, gal 8m. Jūsų mėgstami dalykai, pomėgiai: Aš mėgstu žaisti cs'a, ir miegot. Jūsų mėgstama(-os) sporto šaka(- Kokias dainas/filmus mėgstate?: Dainas Angliškas, rusiškas, lietuviškas, Filmus veiksmo, siaubo. Jūsų mėgstama(-os) sporto šaka(-os): Krepšinis. Socialiniai tinklapiai (snap, ig, fb, twitter ir pnš): Neviešinu, kam reiks PM. Jūsų nuotrauka: Negražus aš.
 9. 1 point
  nu gerai, gerai, taika
 10. 1 point
  Nu labas EVELINA. (čiučela)
 11. 1 point
 12. 1 point
  Atmesta! (Pildant anketa, atsakymus rašyti Raudoną arba Žalia spalva.)
 13. 1 point
  galėčiau teigti, kad tai tikrai blogas įprotis:)
 14. 1 point
 15. 1 point
  na jei ir toliau manęs nemėgsi, tai nežinia kaip čia bus, bet smagu žinot, kad maloniai priimi!
 16. 1 point
 17. 1 point
  Sveika sekmes projekte
 18. 1 point
  Labas Evukai, mes tave visi mylim!
 19. 1 point
  Tikrai labas, Evelina, malonu 36B
 20. 1 point
 21. 1 point
 22. 1 point
  Kad acc baninti Nieko nereiskia jis galejo cytint ant csgo ar dar kazko, ps as pastebejau Kad d Jo nemegsta, uzteko vakar matyt serveryje Kad ji kickino pastoviai taip Kad senu acc nemetykit, pats buvau prases tiek wg tiek demo svarus yra, taip Kad bana nuemu . Ps dadedu as pats ant kitu zaidimu cheatinu nes wtf jug Tai fun. Tai ant 1.6 irgi kodas?
 23. 1 point
 24. 1 point
 25. 0 points
  netikra foto iskarto matau fotosopas konkretus jei nepaslaptis su kokia programa as irgi noriu taip graziai atrodyti