Jump to content
Sveikas(-a), Guest

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/14/19 in all areas

 1. 1 point
  Jūsų vardas: Arunas Jūsų slapyvardis žaidime: Dubys@ Jūsų amžius: 37 Trumpai aprašykite apie save: apie save ne kaska gaiu ir papasakoti paprastas kaip dvi kapeikos Administravimo (admin turėjimo) patirtis: istikro ilgai net nezinau kiek laiko Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?: nu per diena jei namuose bunu gana ilgai prasedziu po 5-7 val. Ar žinote mūsų projekto serverių taisykles?: taip kuo puikiausei. Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose?: nu daba kai pradejiau cia zaisti dazniausei cia. Ar turite pažįstamų serveryje, jei taip kokie jų nick?: Bote Razbainikas Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Čia jiau neman spresti Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?:Jūsų vardas: turiu kam reikia tas zino Skype arba discord kontaktai: musolinis21
 2. 1 point
  prasideda nuo gerų prisistatymų! Jūsų slapyvardis žaidime: Tabakėlis. Jūsų tikrasis vardas: Edgaras Jūsų zodiako ženklas: Jauris. Kiek jums metų?: 21 Jūsų gimtasis miestas: Klaipėda. Jūsų gyvenamasis miestas (jei užsieny, tai dar šalį): dabar Plungei, o taip Voketikoi Briunhene. Mėgstami gyvūnai (katės/šūnys ir pnš.):Šunys. Turite augintinių? (jei taip įvardykite): Šunį reksa Ką mėgstate veikti savo laisvalaikiu?: Šeima, draugai vodke cs. Ar turite žalingų įpročių?: Rūkau, geriu, Nu ir jei zole žalingas įprotis tada dar ir zolele. Apibūdinkite save (kuo detaliau, jei galima): Neaukštas, vidutinio sudėjimo,. Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike 1.6?: 12 metu +- Jūsų mėgstami dalykai, pomėgiai: Rašiau jau. Kokias dainas/filmus mėgstate?: rusiškus, deep, Komedijas veiksmo. Jūsų mėgstama(-os) sporto šaka(-os): Lakstymas, pastoviai nuo bobos reik bėgt, Socialiniai tinklapiai (snap, ig, fb, twitter ir pnš): fb Pasipūtęs Edgaras, Jūsų nuotrauka: fb pamatysit.
 3. 1 point
  Oho koks veidas čia parėjo. ;D Sėkmės pas mus projekte!
 4. 1 point
  Dar vienas pasiūlymas serveriui ;D Taigi mano pasiūlymas būtų dar toks, pakeisti c4 mod'a pvz į tokį https://www65.zippyshare.com/v/MpH7GoLN/file.html C4:https://www11.zippyshare.com/v/PYuSELnL/file.html C4:https://www64.zippyshare.com/v/GWLFOYoY/file.html Atsiprašau už FREEPOSTINIMUS. Gal tiks ir toks.
 5. 1 point
  Buvau tavo komandoje, ir tikrai žaidei labai "fishy", šaudei tokius kad wow, žmogus tyliai vaikšto, bet kažkaip jį išgirsti?Unban nebus!!
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
 9. 1 point
 10. 1 point
  uz,nes buna dienu kaip pats kvailiuoje ir for free gag dalina,ir taip per jaunas sakyciau kad toks mazametis priziuretu serva nemanau kad ateity kaskas pasikeistu.
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
 14. 1 point
  Taigi taigi, senai be rašiau update ir šiaip realiai jų nerašau. Kadangi "neturiu ką veikt", tai nusprendžiau parašyt projekto atnaujinimus. Hmmm... Nuo ko pradėt... Pirmiausia tai buvo sukurti du nauji serveriai: Surf GUNXP ir MIX bei tvarkomas (šiuo momentu kaip kuriu tema) SWARM GUNXP serveris. SURF GUNXP Informacija Surf'as labai paprastas kolkas, už nužudymus gaunat xp (VIP 200xp, paprastas žaidėjas 100xp) ir keldamasi lygi gaunat kitus ginklus, žinoma bus sudėti ir ginklų patobulinimai, kurie pasiekiami su komanda /ul. Dar yra galios, kurios pasiekiamos su komanda /power kurie padeda patobulinti jūsų skillą. Galias galite tobulinti kai turit bent vieną prestižą (pasiekiama su /prs komanda). MIX Arenos Informacija Mix arenas visi žino, bet vistiek pateiksiu informacijos apie ją. Taigi mix arenos valdymas ADMINAMS su komnada .menu arba .mixmenu, pradėti žaidimą kai yra 5x5 su .live, dar yra .pstats jei norit pamatyti kitų žaidėjų informacija, .stats komanda skirta savo inforamcijai peržiūrėt. Kai prasideda mixas, galit naudoti .rez tai pamatysit kokia komanda laimi. Su .top komanda galit pamatyti top 15 geriausius mixerius. Apie swarmą neteiksiu kolkas informacijos, nes jis dar tvarkomas.
 15. 0 points
 16. -1 points
  tikrai šis vaikinas vertas Prižiūrėtoju būti esa serveryje atktyvius aš už.
 17. -1 points
  Už, dar jei vietoje manęs, tai mylėčiau šito serverio administraciją iš visos širdies.
 18. -1 points
  sytas gandonas gali bibi sasalint bibi jam ne i priz kidas
 19. -1 points
 20. -1 points
  Negeda BAN gavai week ir Prižž pildai
 21. -1 points
 22. -1 points
  Jūsų vardas: Justinas Jūsų slapyvardis žaidime:hiden Jūsų amžius:23 Trumpai aprašykite apie save:Nelabai mėgstu daug aprašynėti apie save, tad papasakių šį tą. Esu gero charakterio žmogus, mėgstu palošt kaši, pasiklausyt muzikos, pasedėt prie pc. Kartais piktas, kartais gero noro. Administravimo (admin turėjimo) patirtis:Neįžeidinėt serverio žaidėjų, taippat ir administracijos, būti aktyvus, padėti nukentėjusiam. Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?:mm, visa diena? Ar žinote mūsų projekto serverių taisykles?:Žinau, ir sutinku juom laikytis. Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose?:Kaip kada, kai būna žaidėjų žaidžių CSZONA, bet taip tai dažniausiai pas jus . Ar turite pažįstamų serveryje, jei taip kokie jų nick?:Gabis xaxa, sexas, lexonas ir t.t Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?:Na manau, esu aktyvus tiek forūmę tiek serverį, mėgstu paįžeidinėt žaidėjus, bet manau kai gausiu pareigas tai nebus. Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?:Turiu , -https://steamcommunity.com/id/geriuarbat Skype arba discord kontaktai:nenaudoju.
 23. -1 points
 24. -1 points
  Jūsų vardas: Nojus Jūsų slapyvardis žaidime: KapokObuoly Jūsų amžius: 15 Už 1 mėnesio bus 16 Trumpai aprašykite apie save: Esu iš Vilniaus. Mėgstu žaisti žaidimus kaip sakant nolifinti. Esu draugiškas laisvalaikiu mėgstu linksmai pabūti su draugais. Dar lankau krepšinį, laisvalaikiu žaidžiu futbolą. Ir kaip nekeista esu vaperis. Administravimo (admin turėjimo) patirtis: Nemeluosiu, bet turiu tos patirties neperdaug ir nepermažai buvau daugelyje serveriuose buvęs administracijoje, bet čia jau buvo senai. Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?: Serveriui skiriu apie 2h, o forumui 30-60 min. Ar žinote mūsų projekto serverių taisykles?: Žinau ir jų yra neperdaug tai lengva isiminti. Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose?: Šiuo metu pakolkas taip. Ar turite pažįstamų serveryje, jei taip kokie jų nick?: Tomke, Frageris mieli žmogeliai Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Čia jau jums spręsti kodėl būtent mane jūs turit pasirinkti. Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?: Gaila, bet ne Skype arba discord kontaktai: Obuoliukas#9489
 25. -1 points
  1. Slapyvardis(nickname) serveryje: Realas2. Kas jus užblokavo?: Andzy 123. Įrodymai (demo/ss/wg): https://www12.zippyshare.com/v/Jp6t2wDt/file.html 4. Situacija: Zaidziau mixa su pacanais, ir is oro parskrenda baniukas)

Reklama

 • CS servai
 • cszone.lt cs serveriai
 • Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 • ×