Jump to content
Sveikas(-a), Guest

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/14/19 in all areas

 1. 1 point
 2. 1 point
  Sveikinu nugalėtojus!! Pirmoji vieta: Matukaz Antroji vieta: Frankenstein Trečioji vieta: Bratka Nugalėtojai susiekite asmenine žinute! Na, o kurie nelaimėjote nenusiminkite sėkmės kita karta
 3. 1 point
  Nekopijuok kitų balsavimų pats prabalsuok!
 4. 1 point
  -Frankenstein prašymu grožėkis ???? Jūsų slapyvardis žaidime: Andzy 12 Jūsų tikrasis vardas: Arnoldas Jūsų zodiako ženklas: Žuvis Kiek jums metų?: 16 Jūsų gimtasis miestas: Joniškis Jūsų gyvenamasis miestas (jei užsieny, tai dar šalį): Joniškis Mėgstami gyvūnai (katės/šūnys ir pnš.): Šunys Turite augintinių? (jei taip įvardykite): Taip šunį Ką mėgstate veikti savo laisvalaikiu?: Leisti laiką su draugais, dalyvauti įvairiuose renginiuose Ar turite žalingų įpročių?: Ne neturiu Apibūdinkite save (kuo detaliau, jei galima): Taigi esu draugiškas kas pabendravo tas žino aišku ne su visais draugiškas, lankau tinklinį, krepšinį ir t.t. Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike 1.6?: Kokius 4 Metus su pertraukom Jūsų mėgstami dalykai, pomėgiai: Bendrauti su žmonėmis, leisti laiką su draugais ir pnš. Kokias dainas/filmus mėgstate?: Dainas įvairiais filmus Siaubo, fantastinai ir t.t Jūsų mėgstama(-os) sporto šaka(-os): Tinklinis Socialiniai tinklapiai (snap, ig, fb, twitter ir pnš): Snap: Andzy11 Jūsų nuotrauka: Add į snap kam reiks tam numesiu
 5. 0 points
  Pzdc, aš tave myliu
 6. -1 points
  Ačiū tau labai :))
 7. -1 points
  Ačiū labai, prireiks sekmės ????
 8. -1 points
  Sveikas, man irgi malonu patekti į jūsų kompanija ????
 9. -1 points
  Sveikutis. Kadangi lietuviai mes, tai manau, kad reikia sirgti ir už visas Lietuvos komandas, bet jeigu rinktis tarp šių dviejų, tai tikrai žalgiris, nes tik jis prisideda labiausiai prie Lietuvos krepšinio vardo garsinimo ????
 10. -1 points
  Ačiū tau! Tučtuojau, tik pasakykite, kuri jums prie širdies ????
 11. -1 points
  O kas sakė, kad jų nebus ? Hit me up anytime, nenusivilsi :DD Labai tau ačiū!
 12. -1 points
 13. -1 points
  Ronai, tu mldc esi su savo apibūdinimais :DDDD Tiesa, kai mėnesinės, tai geriau išvis nesirodyti serve :DDD O jei rimtai, tai reikia atsižvelgti į šitą momentą, šitą serverį, o ne kitus. Jei ten tas filmukas prieš bbž kiek laiko padarytas ir čia vienintelis įrodymas, kad jis naudoja kažką, tai ką žinau.. Jeigu taip visi remtumėmes ne dabartinę, bet senesne informacija, tai čia kas antrą reikėtų baninti. Sutinku su roniu, yra demo, pateikite įrodymus būtent apie šitą situaciją, jog jis naudojo, paskui kalbėkite.
 14. -1 points
  Bet ar turit kažkokios info, kad jis šiuo momentu, kai buvo užbanintas, naudojo ? Suprantu, kad dėl apsisaugojimo ir visą kitą, bet vien tik tai sakyti, jog tipo "žmonės nesikeičia" ir šitais žodžiais visada remtis, nemanau, kad galima.
 15. -1 points
  Tai apie ką aš ir kalbu, kad pagalbos skiltyje galės žaidėjai tokia informacija ir dalintis su kitais forumo lankytojais ????
 16. -1 points
  Kiek pasifotkinimas kainuoja ? Sveika atvykus ir sekmės
 17. -1 points
  "Banas bus nuimtas tada kada as pasakysiu ar ji galima nuimti" Kas tu toks vpš, kad čia dabar primetinėsi savo taisyklės, ką tu čia išvis bandai įrodyt ? Atėjęs į servą save dievu laikai įžeidinėdamas kitus serverio lankytojas, o čia kaip angelėlis, šikna laižai administracijai, kad gautum jų respect'o ? :DD Valink tu tik, grybuk, atkasinėja čia, kas prieš 50 metų buvo daryta, tau viskas su galva gerai ? Juokingas esi, eik iš ten, iš kur atėjęs, nes jau tapai serverio dūhų rašydamas tokias nesąmones.
 18. -1 points
  Jūsų slapyvardis žaidime: Kažkaip burnoje priesku; Jūsų tikrasis vardas: Ilja; Jūsų zodiako ženklas: Šaulys; Kiek jums metų?: 19; Jūsų gimtasis miestas: Vilnius; Jūsų gyvenamasis miestas (jei užsieny, tai dar šalį): V cersa Litvi - Vilniuje; Mėgstami gyvūnai (katės/šūnys ir pnš.): Tik katinai; Turite augintinių? (jei taip įvardykite): Kačiuką; Ką mėgstate veikti savo laisvalaikiu?: Važinėti po naktinį Vilniaus miestą grojant muzikai. Kadangi pagaliau atėjo geri orai, tai vakarais vaikščioti su draugais po apylinkės; Ar turite žalingų įpročių?: Biblijoje rašoma, kad reikia mylėti savo priešą, tad alkoholį laikau visada prie širdies, o kalbant apie rūkymą, tai net nebandęs; Apibūdinkite save (kuo detaliau, jei galima): Ką jau čia ir rašyti.. Su manim linksma būti prie ledų puodelio. Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike 1.6?: ~10 metų; Jūsų mėgstami dalykai, pomėgiai: Mano mėgstamiausi dalykai turbūt būtų pokalbiai, nes labai patinka man visada išklausyti bei įvairiais patarimais apdovanoti žmones, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Kadangi esu optimistas iš prigimties, tad labai patinka, kai mane supa džiaugsmingi, kiekvienoje situacijoje, nesvarbu, ar liūdnoje, ar džiaugsmingoje sugebantys pajuokauti ir prajuokinti žmonės (nes aš toks ir esu); Kokias dainas/filmus mėgstate?: Šnekant apie dainas, tai labiausiai pavergė jau senokai manąją širdį deep/chill stiliaus muziką. o kalbant apie filmų žanrus, tai labiausiai patinka baubekai ???? Jūsų mėgstama(-os) sporto šaka(-os): Krepšinis, futbolas. Jūsų nuotrauka: https://imgur.com/a/i4ewNsv
 19. -1 points
  Ačiū tau !
 20. -1 points
  Sveiki, aš manau, kad šnekant būtent apie forumą, trūksta pamokų skilties, kurioje žaidėjei galėtų tiesiog rašyti naudingus dalykus kitiems šio projekto lankytojams, tuo labiau kažką net išmokyti, pvz, kaip geriau susitvarkyti taikinuką arba padėti labiau įsisavinti admin komandas pradedantiesiems admin'ams. Būtų tikrai šaunu pamatyti šią naujovę ????
 21. -1 points
  Sveiki, parašysiu admin'ų komandas, jog mokėtumėt bent naudotis pirktinėm privilegijom. Taigi, komandas rašyti per console: ************************************************ amxmodmenu - admin komandų meniu. ************************************************ amx_ban - žaidėjo užblokavimas serveryje (laikas rašomas minutėmis, jeigu nori užbaninti amžinai, rašoma 0); PAVYZDYS: Kodas: amx_ban Laikas "Dalis nicko" "Ban priežastis' amx_ban 1440 "Kažkaip burnoje" "Nebugink" ************************************************ amx_banip - žaidėjo ip užblokavimas serveryje; PAVYZDYS: Kodas: amx_banip Laikas "Dalis nicko" "Ban priežastis" amx_banip 1440 "Kažkaip burnoje" "Aim" ************************************************ amx_kick - žaidėjo išmetimą iš serverio; PAVYZDYS: Kodas: amx_kick "Dalis nicko" "reason" amx_kick "Kažkaip burnoje" "mic" ************************************************ amx_slay - nužudo žaidėją; PAVYZDYS: Kodas: amx_slay "Dalis nicko" "reason" amx_slay "Kažkaip burnoje" "block" ************************************************ amx_slap - padaro žalos žaidėjui; PAVYZDYS: Kodas: amx_slap "Dalis nicko" "Smūgio galia (0;5;10;50)" amx_slap "Kažkaip burnoje" "6" ************************************************ amx_voteban - išbaniną žmogų 30min; PAVYZDYS: Kodas: amx_voteban "Dalis nicko" amx_voteban "Kažkaip burnoje" ************************************************ amx_ip - parodo žaidėjo ip'ą; PAVYZDYS: Kodas: amx_ip "nick" amx_ip "Kažkaip burnoje" ************************************************ amx_ip * - parodo visų žaidėjų ip; PAVYZDYS: Kodas: amx_ip * ************************************************ amx_ss - Padaro 3 game screenshot žaidėjui (dažnai reikia dar prirašyt norimą ss kiekį kabutėse); PAVYZDYS: Kodas: amx_ss "nick" "3" amx_ss "Kažkaip burnoje" "3" ************************************************ amx_alias - padaro 1 alias screenshot žaidėjui; PAVYZDYS: Kodas: amx_alias "nick" amx_alias "Kažkaip burnoje priesku" ************************************************ amx_vote - balsavimas su užklausa; PAVYZDYS: Kodas: amx_vote "Klausimas" "Pirmas variantas" "Antras variantas" amx_vote "Keičiam?" "Taip" "Ne" ************************************************ amx_votemap - balsavimas su žemėlapių užklausa; PAVYZDYS: Kodas: amx_votemap "1 žemėlapio pavadinimo" "2 žemėlapio pavadinimo" "3 žemėlapio pavadinimo" "4 žemėlapio pavadinimo" amx_votemap "cs_assault" "de_dust" "de_inferno" "de_dust2" ************************************************ amx_gag - užgaginti/užmutinti žaidėją; PAVYZDYS: Kodas: amx_gag "nick" laikas abc (laikas konvertuojamas iš sekundžių į minutes, tai būtina žinot) Pasirinktinai ko reikia : a- chat'as; b- komandinis chat'as; c- mikrafonas. amx_gag "Kažkaip burnoje priesku" 600 c *********************************************** Na štai, surašiau visas pagrindines komandas, kurias turi žinoti kiekvienas žmogelis, nusipirkęs admin'ą, bet nemokantis jo naudotis. Žinoma, komandų yra žymiai daugiau, tačiau pradžiai užteks ????
 22. -1 points
  https://imgur.com/MtHiv8Y Skaičius: 12
 23. -1 points
  Būdamas armūchoje cs žaisi ?:D Nu mldc
 24. -1 points
  atrodaj kaip slepa ;D
 25. -1 points
  Čia banas buvo dėl to, jog servo dūhai pradėjo pūtotis, kad naudoji Nebūtų sakę, net nepastebėtų tavęs, tai liūdna yra, kad prižiūrėtojų sprendimus įtakoja paprasti žaidėjai. O dar juokingiau, kad taip nusileidžia žaidėjams, jog išvis paprieštarauti jiems negali ir be jokių wg ar papildomų įrodymų prašymų ima ir užbanina. Takaja life, drauge. But still, unban'o neduočiau, nes apėjei ankstesnį baną už buginimą.

Reklama

 • CS servai
 • cszone.lt cs serveriai
 • Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 • ×