Jump to content
Sveikas(-a), Guest

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. rugile;

  I Priziuretojus

  už. Tikrai turi proto ir gali prižiūrėti serverius.
 3. Andzy 12

  PRISISTATAU Tabakėlis

  Sveikas, sėkmės
 4. ♥ Krūmas ♥

  PRISISTATAU Tabakėlis

  Sveikas atvykęs į cszona.lt projektą Maloniai praleisk laiką.
 5. s3.exe*

  PRISISTATAU Tabakėlis

  Oho koks veidas čia parėjo. ;D Sėkmės pas mus projekte!
 6. Yesterday
 7. prasideda nuo gerų prisistatymų! Jūsų slapyvardis žaidime: Tabakėlis. Jūsų tikrasis vardas: Edgaras Jūsų zodiako ženklas: Jauris. Kiek jums metų?: 21 Jūsų gimtasis miestas: Klaipėda. Jūsų gyvenamasis miestas (jei užsieny, tai dar šalį): dabar Plungei, o taip Voketikoi Briunhene. Mėgstami gyvūnai (katės/šūnys ir pnš.):Šunys. Turite augintinių? (jei taip įvardykite): Šunį reksa Ką mėgstate veikti savo laisvalaikiu?: Šeima, draugai vodke cs. Ar turite žalingų įpročių?: Rūkau, geriu, Nu ir jei zole žalingas įprotis tada dar ir zolele. Apibūdinkite save (kuo detaliau, jei galima): Neaukštas, vidutinio sudėjimo,. Kiek laiko žaidžiate Counter-Strike 1.6?: 12 metu +- Jūsų mėgstami dalykai, pomėgiai: Rašiau jau. Kokias dainas/filmus mėgstate?: rusiškus, deep, Komedijas veiksmo. Jūsų mėgstama(-os) sporto šaka(-os): Lakstymas, pastoviai nuo bobos reik bėgt, Socialiniai tinklapiai (snap, ig, fb, twitter ir pnš): fb Pasipūtęs Edgaras, Jūsų nuotrauka: fb pamatysit.
 8. Drago.

  I Priziuretojus

  uz rimtas sitas dede
 9. ♥ Krūmas ♥

  Pasiūlymas Serveriui.

  Dar vienas pasiūlymas serveriui ;D Taigi mano pasiūlymas būtų dar toks, pakeisti c4 mod'a pvz į tokį https://www65.zippyshare.com/v/MpH7GoLN/file.html C4:https://www11.zippyshare.com/v/PYuSELnL/file.html C4:https://www64.zippyshare.com/v/GWLFOYoY/file.html Atsiprašau už FREEPOSTINIMUS. Gal tiks ir toks.
 10. <.DoWis.>

  FREEBAN

  Buvau tavo komandoje, ir tikrai žaidei labai "fishy", šaudei tokius kad wow, žmogus tyliai vaikšto, bet kažkaip jį išgirsti?Unban nebus!!
 11. Realas

  FREEBAN

  1. Slapyvardis(nickname) serveryje: Realas2. Kas jus užblokavo?: Andzy 123. Įrodymai (demo/ss/wg): https://www12.zippyshare.com/v/Jp6t2wDt/file.html 4. Situacija: Zaidziau mixa su pacanais, ir is oro parskrenda baniukas)
 12. Andzy 12

  UNBAN

  Unban nebus kadangi buvai prašytas padaryti wg, o tu ignoravai.
 13. <.DoWis.>

  UNBAN

  Taip, paprašius Wargod'o privalu jį įkelti :)) Ir nesvarbu prašo wg ar demo, tai yra kiekvieno žaidėjo pareiga, nes kaip kitaip kaip mes užtikrintumę žaidėjų saugumą?:?
 14. Andzy 12

  Pasiūlymas Serveriui.

  Atlikta!
 15. K3RuT

  UNBAN

  prisipiso ar ne privalai ikelt wargoda ko nervuotis jaj svarus esi tai kelk ta wargoda nestradalines
 16. Realas

  UNBAN

  1. Slapyvardis(nickname) serveryje: Realas2. Kas jus užblokavo?: Andzy 123. Įrodymai (demo/ss/wg): https://www79.zippyshare.com/v/45t1FwFO/file.html 4. Situacija: Ramiai grajinau ir is niekur nieko prisipiso su savo wargodu kelimais.
 17. Last week
 18. ♥ Krūmas ♥

  Pasiūlymas Serveriui.

  Pasiūlymas serveriui. Kai padedi c4 rodytu kiek laiko liko iki c4 sprogimo, nes iš kur žinot kada jį sprogs... Na toks man ir pasiūlymas
 19. Dubys@

  I Priziuretojus

  Jūsų vardas: Arunas Jūsų slapyvardis žaidime: Dubys@ Jūsų amžius: 37 Trumpai aprašykite apie save: apie save ne kaska gaiu ir papasakoti paprastas kaip dvi kapeikos Administravimo (admin turėjimo) patirtis: istikro ilgai net nezinau kiek laiko Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?: nu per diena jei namuose bunu gana ilgai prasedziu po 5-7 val. Ar žinote mūsų projekto serverių taisykles?: taip kuo puikiausei. Ar žaidžiate tik mūsų CSZONA.LT serveriuose?: nu daba kai pradejiau cia zaisti dazniausei cia. Ar turite pažįstamų serveryje, jei taip kokie jų nick?: Bote Razbainikas Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Čia jiau neman spresti Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?:Jūsų vardas: turiu kam reikia tas zino Skype arba discord kontaktai: musolinis21
 20. lexon

  Vaikų Linija

  nepades man jau
 21. <.DoWis.>

  Vaikų Linija

  Toks random post'as
 22. ♥ Krūmas ♥

  Vaikų Linija

  Dafak?
 23. KapokObuoly

  Vaikų Linija

  Skambinkite vaikų linijai numeriu 116111 ir bus geriau
 24. KapokObuoly

  Obuolys į prižiurėtojus

  Demo man į pranešimus :)
 25. Drakonas

  Obuolys į prižiurėtojus

  Meluoti? aš dar tau rašiau tu sakiai " aj pochui ar nesvarbu "
 26. KapokObuoly

  Obuolys į prižiurėtojus

  Aš taip nedarau tai nereikia nieko meluoti. Melavimas nepadės.
 27. Jūsų vardas: Matas Jūsų slapyvardis žaidime: Natka Jūsų amžius: 13 Trumpai aprašykite apie save: Esu iš Vilniaus, laisvalaikiais mėgstu dažnai sportuoti, žaisti su kompiuteriu, praleisti laiką su draugais. Administravimo (admin turėjimo) patirtis: Esu buvęs Adminu keliuose servuose ir gan ilgai, tai patirties kaip ir turiu. Kiek laiko skirsite per diena, mūsų serveriams/forumui?: Serveriams skiriu per dieną maždaug apie 2-3h, žiūrint kiek galiu. Ar žinote mūsų projekto serverių taisykles?: Dauguma pagrindinių taisyklių žinau. Ar žaidžiate tik mūsų http://CSZONA.LT serveriuose?: Taip, tik CS.ZONA.LT serveriuose. Ar turite pažįstamų serveryje, jei taip kokie jų nick?: OMG, Andzy 12, s3.exe Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?: Na, čia jau būtų jum spręsti. Nelabai galiu pasakyti kuom skiriuosi nuo kitų. Ar turite Counter-strike 1.6 Steam?: Taip, žinoma Skype arba discord kontaktai: Pisceu#7255
 28. Drakonas

  Obuolys į prižiurėtojus

  O tu visada busi online?? Tu net nemoki normaliai pakeisti mapus buvo situacija žaidėju buvo 4-3 o tu keiti mapus į css_nuke css_mirage de_dust reikia pažiurėti ir į žaidėjus kiek ju yra o ne mapus tik dėt randomus... P.S Aš skaitau ir su savininkus ju čia yra 8 Prižiūrėtojai/Savininkai vieną csgo serverį žiuri...
 1. Load more activity

Reklama

 • CS servai
 • cszone.lt cs serveriai
 • ×